Piotr Szulc Polish Your English

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań (Wilda +1)
Luboń
Komorniki
Wiry
Plewiska
Puszczykowo

Piotr Szulc Polish Your English

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Piotr Szulc Polish Your English

O mnie

Cześć,

Jestem Piotr. Przez 4 lata mieszkałem i studiowałęm w Anglii.

Wróciłem 6 lat temu od czego czasu przekazuję swoją wiedzę i enztuzjazm do języka angielskiego. Poza nauczaniem zajmuję się też organizacją wydarzeń międzyrodowych. Prowadzę platformę PIE - Poznan International Events (www.facebook.com/eventspoznan/). Uwielbiam poznawać nowe kultury, a przede wszystkim ludzi i ich zwyczaje.

Moje inne pasje to podróże, muzyka, film, squash oraz marketing.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2011
Buckighamshire New University
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Poznan International Events
Organizacja wydarzeń międzynarodowych na terenie Poznania

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Świetny nauczyciel. Dużo akcentu stawia na rozmowę z uczniem. Dzięki temu nie mam już problemu, żeby rozmawiać z innymi ludźmi.
Dzięki Piotr!

avatar
Ania z Lubonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Piotr przede wszystkim "otworzył" mnie na język angielski i sprawił, że pozbywałam się bariery językowej. Po 5 miesiącach nauki i konwersacji muszę przyznać, że naprawdę nabrałam pewności w posługiwanie się językiem angielskim. A jeszcze jakiś czas temu byłam na etapie, kiedy rozumiałam to co do mnie mówią natomiast nie byłam w stanie sama płynie mówić i najczęstszym wyrażeniem, które powtarzałam było "yyyyyyyy" tudzież "eeeeeeeeeee'. Zatem jeśli szukacie, kogoś, kto pomoże wam zwiększyć umiejętności posługiwania się językiem angielskim to szczerzę mogę polecić Piotra.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.