Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tarnowskie Góry
Gliwice
Knurów
Zabrze
Pyskowice
Chemia90 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Jestem projektantem w przemyśle ciężkim, absolwentem Inżynierii Chemicznej i Procesowej oraz Mechaniki i Budowy Maszyn (obydwa kierunki na Politechnice Śląskiej). Wiedzę staram się zawsze przedstawić od strony praktycznej i w sposób zrozumiały. Oferuję pomoc jednorazową, jak i długofalowe przygotowanie do egzaminów/matury. Oferuję także kompleksowe korepetycje z zakresu matematyki i fizyki.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
10.2014 - 01.2018
Politechnika Śląska
Inżynier
Mechanika i Budowa Maszyn
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.