Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice (Ligota)
Historia65 / 60 min

Piotr Galus

Opis ogłoszenia

Dlaczego warto?1. Posiadam dużą wiedzę historyczną -Napisałem maturę z historii na 78%, co jest wynikiem wyższym niż 94% osób piszących rozszerzenie z historii -Jestem laureatem ogólnopolskich i lokalnych konkursów historycznych2. Posiadam spore doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi -od stycznia 2022 do kwietnia 2022 pracowałem jako trener w parku trampolin -od maja 2022 pracuję jako trener Ninja (z tym że od marca 2023 przenosimy przeszkody w nowe miejsce, dlatego chwilowo nie prowadzę zajęć)3. Oprócz sprawności umysłu można jednocześnie zadbać o sprawność ciała -za dodatkową opłatą tj. 5 zł. od lekcji, zajęcia będą prowadzone w korzystnych zdrowotnie postawach (np. głęboki przysiad, butterfly stretch) -i/lub przy godzinnych zajęciach z 5 min. przerwą (czas można modyfikować indywidualnie) na sportowy rozruch w dziedzinie zależnej od preferencji ucznia z wykorzystaniem sprzętu sportowego (np. obrotowy drążek, ściskacz do rąk, kółka gimnastyczne, skakanka, lina do wspinaczki) i wiedzą (studiuję na AWF-ie w Katowicach)Zajęcia mogą być prowadzone dojazdowo lub u mnie, w Katowicach na Ligocie. Dla podstawówki, liecum i przed maturą.Kontakt:Telefon: 793 947 153

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.