Piotr Dąbrowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Legionowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

- MATURA 
- OLIMPIADA GEOGRAFICZNA
- KONKURS KURATORYJNY DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ - gwarantowane skuteczne przygotowanie. Laureat olimpiady geograficznej i nautologicznej.
Zapraszam na ciekawą i pasjonującą przygodę z geografią. Od dzieciństwa jestem pasjonatem geografii. Na przestrzeni kilkunastu lat zdobyłem szeroką wiedzę, którą dzielę się z moimi uczniami. 
Nauczam geografii w liceum. Dzięi wieloletniemu doświadczeniu posiadam sprawdzone sposoby docierania do ucznia. Wszelkie zagadnienia tłumaczę na przykładach oraz przedstawiam na mapach, wykresach, tableach i grafikach dzięki czemu uczeń nie musi "wkuwać" danej tematyki a jedynie zapamiętać "jak to działa" i "co z czego wynika".

Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do konkursów geograficznych oraz w powtórkach materiału przed maturą

Według mojego dotychczasowego doświadczenia proponuję lekcje od 1,5 do 2 godzin. Jest to optymalny czas podczas którego w pierwszej kolejności sprawdzam wiedzę ucznia z poprzedniej lekcji, a następnie prowadzę naukę zgodnie z przewidzianym tematem. Jestem osobą otwartą na wszelkie propozycje.
Miejsce spotkań: u mnie na granicy Ochoty i Włoch ul. 1 Sierpnia

Serdecznie Zapraszam

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 19:00
Wtorek
Środa15:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Bardzo chciałbym polecić Pana Piotra. Przygotował mnie naprawdę świetnie, czego efektem jest tytuł laureata. Ważne jest to, że Pan Piotr potrafi dosłownie wszystko wyjaśnić i uporządkować wiedzę.
Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w nauce, jak i zaangażowanie Pana Piotra bym osiągnął sukces.

avatar
Rysio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

świetny nauczyciel. Dzięki jego pomocy wraz z kolegą przygotowującym się równolegle zostaliśmy laureatami konkursu kuratoryjnego gimnazjalistów. Pan Piotr świetnie opisuje skomplikowane zagadnienia geograficzne prostym językiem, co osobiście uważam za imponujące w każdym stopniu.
Bardzo dziękuje Panie Piotrze,
a wszystkim czytającym serdecznie polecam

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Uczestniczyłam w kilku spotkaniach, przygotowujących do konkursu gimnazjalnego, prowadzonych przez Pana Piotra i uważam, że bardzo wiele z nich wyniosłam. Zostałam laureatką i zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.