Piotr Chałaj

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kalisz (Os. Winiary +1)
Poznań (Os. Winiary +1)

Piotr Chałaj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Piotr Chałaj

O mnie

Jestem studentem medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 5 lat udzielam korepetycji - daje mi to wiele satysfakcji. Bardzo duża liczba zadowolonych uczniów rośnie z każdym rokiem :)

Prywatnie jestem zapalonym miłośnikiem rolek i łyżew, może nawet łyżew bardziej niż tych pierwszych - moje umiejętności są całkiem, całkiem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

On jest genialny. Bylem zagrożony 2 a on mnie wyciągnął na 5 !!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Świetny klimat i atmosfera. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i pomoc w nauce w trakcie liceum. Najlepsze oceny z fizyki jakie otrzymałam, dostałam po korepetycjach. Gorąco polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Najlepszy korepetytor jakiego miałam! Nie spodziewałam się, że tak szybko pojmę wiedzę przed sprawdzianem. Polecam każdemu kto nie rozumie chemii, a musi się z nią męczyć w szkole!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Naprawde bardzo pomogl w dostaniu sie do wymarzonego liceum! Super atmosfera, a Piotrek cierpliwy i zawsze wytlumaczy do konca :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.