Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bytom
Muzyka100 / 120 min

Piotr Bodnar

Opis ogłoszenia

Witam
Oferuję lekcje w zakresie gry na saksofonie, pianinie oraz całego zakresu teorii muzyki (kształcenie słuchu, harmonia, historia muzyki)
Jestem absolwentem szkoły muzycznej I i II st. ukończonej z wyróżnieniem, studentem Akademii Muzycznej oraz laureatem konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych
Praca na wszystkich poziomach zaawansowania
Czas lekcji to około 2 godziny
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz współpracy

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.