Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski55 / 60 min

PIOTR

Opis ogłoszenia

*Angielski z dojazdem do ucznia!
Tel. +48 798 905 907

ZAUFAJ NAM! Każdy może nauczyć się mówić po angielsku! Udowodnimy Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych!
• Nauczymy nawet najbardziej oporne osoby, jak SZYBKO NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA, dobrze zdać egzaminy i poprawić swoje oceny. U CIEBIE W DOMU!
Naprawdę wystarczy nam zaufać, aby zdać każdy egzamin, dostać awans, poprawić oceny i pochwalić się postępami w nauce języka angielskiego!
Dlaczego warto nam zaufać?
1. Dojazd do każdego ucznia na terenie Poznania GRATIS
2. Nauczamy już w 7 miastach w Polsce.
3. Znamy wszystkie STANDARDY EGZAMINACYJNE, nic więc dzięki temu Cię nie zaskoczy.
4. Każdy Lektor posiada doświadczenie w nauczaniu.
5. Udowodnimy Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych!
6. Nie prowadzimy nudnych zajęć według "oklepanych" podręczników jak inne szkoły językowe… Każdą lekcję dostosujemy do Twoich potrzeb!
7. Elastyczność grafiku lekcji! – to my dostosujemy się do Ciebie!
Cennik lekcji indywidualnych:
55 zł za 60 minut zajęć
65 zł za 90 minut zajęć

I tyle – konkretnie, sprawnie i przede wszystkim bardzo dobrze
Czy wiesz, że 90% uczniów którzy uczęszczają na korepetycje lepiej radzą sobie z egzaminami, mają lepsze oceny, niż ich rówieśnicy, którzy tego nie robią? Na egzaminie liczą się szczegóły, na które nikt inny nie zwraca uwagi. MY ZWRACAMY! Możesz BEZ PROBLEMU ZDAĆ KAŻDY EGZAMIN I POPRAWIĆ SWOJE OCENY ! POKAŻEMY CI JAK ZDAWAĆ ŻEBY ZDAĆ PERFEKCYJNIE!
Doskonale wiemy, że Lektor, który w sposób przejrzysty i z poczuciem humoru potrafi przekazać wiedzę to 50 % sukcesu. Wiemy jak ważne znaczenie ma więź oraz komunikacja pomiędzy lektorem a słuchaczem. Naszym klientom dajemy nieograniczoną możliwość zmian lektora, aby w pełni uzyskać satysfakcję i komfort nauki.
Co więcej jesteśmy Lektorami z pasją, którzy pokażą Ci, że języki obce wcale nie są straszne – wystarczy odpowiednie podejście. Nie jesteśmy kolejnymi nudnymi nauczycielami, albo studentami specjalizacji nauczycielskiej, jesteśmy Lektorami którym nauka sprawia radość.
Nasze zajęcia indywidualne i kursy wyróżniają się pozytywną energią, którą zarażamy również naszych uczniów, dzięki czemu każdy nasz podopieczny jest zmotywowany do nauki i osiąga określony cel.
Uważamy, że każdego warto najpierw sprawdzić, dajemy taką możliwość. Zawsze masz możliwość zmiany Lektora.
Zadzwoń, napisz e-mail:
+48 798 905 907
Moglibyśmy napisać tutaj jeszcze, że pracując z nami masz gwarancję zdania każdego egzaminu i poprawienia swoich ocen i zdolności językowych. Nauczamy setki uczniów w całej Polsce. Moglibyśmy… Ale najpierw porozmawiajmy. Nas interesuje skuteczność pracy. Chęć do zmiany, gotowość. Pracujemy z ludźmi którzy odnoszą SUKCES.
Doświadczenie:
Rodzaje zajęć: - Kursy dla Dzieci – Wyjątkowe zajęcia dla najmłodszych uczniów - Kursy języka ogólnego - od poziomu początkującego do zaawansowanego - Intensywne kursy przygotowujące do wyjazdu wakacyjnego, służbowego, lub rozmowy kwalifikacyjnej

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

PIOTR

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.