Ostatnia aktywność:
12 dni temu
Online
Katowice
Faktura VAT
BHPcena do ustalenia

Piotr

Opis ogłoszenia

Oferuję szeroko rozumianą pomoc w tematyce BHP, prawa pracy, oceny ryzyka, ergonomii itp. Pomoc dotyczy w szczególności studentów będących na ostatnim roku. Zapraszam do kontaktu e-mail który nic nie kosztuje a może wyjaśnić wiele wątpliwości. Posiadam wieloletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne w tej dziedziny. Wszelkie płatności są dopiero po otrzymaniu satysfakcjonującej pomocy.

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.