Piotr Łuniewski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT

Piotr Łuniewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Piotr Łuniewski

O mnie

Tłumaczę i uczę języka angielskiego już od prawie 10 lat. Swoją przygodę z tym językiem zacząłem lata temu, ale miłość do angielskiego narodziła się, gdy miałem 9 lat. Wtedy miałem możliwość pierwszego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu wszystko, co wiązało się z angielskim było czymś, co mnie interesowało. Dlatego też wybierając studia, wybór był dość prosty – nauczanie języka angielskiego. Po latach spędzonych z tym językiem dzień w dzień, mam ochotę tylko na więcej. Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się tą pasją z Tobą.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2014
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Nauczanie języka angielskiego
10.2016 - 07.2018
Uniwersytet SWPS
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Zajęcia z P. Piotrem miałem przez rok i cel był jeden - pokonać barierę językową, aby lepiej porozumiewać się w pracy. Podczas roku naszej współpracy z tygodnia na tydzień mówiłem coraz lepiej i coraz bardziej swobodnie. Lekcje były zawsze prowadzone w super atmosferze, a P. Piotr dużo ze mną powtarzał i przerabiał naprawdę interesujące materiały, zawsze wszystko po angielsku w 100%! Dzięki zajęciom, bariery językowej już nie mam zupełnie, mówię bez żadnych problemów po angielsku w pracy i każdemu polecam zajęcia z tym przewspaniałym lektorem. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.