Piotr Paszkowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa

Piotr Paszkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Piotr Paszkowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Filozofia i psychologia
07.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filozofia i religioznawstwo
Kursy i szkolenia
08.2016
1LSF – "Krytyczne i logiczne myślenie"
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
Globalna Wioska
Nauczyciel przedmiotu filozofia nieeuropejska w Globalnej Wiosce – opartej na modelu edukacji alternatywnej szkole z zajęciami online.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2020

Piotr to niesamowicie miły nauczyciel z bogatym zapleczem wiedzy. W prosty i przystępny sposób wykłada filozofię tak, że nie sposób jej nie zrozumieć. Od pierwszej lekcji emanowała od niego radość z szerzenia historii filozofii, widać, że to dla niego pasja. To jedyny nauczyciel, który tak bardzo zaraził mnie zainteresowaniem do przedmiotu, aż sama zaczęłam postrzegać świat przez pryzmat filozoficznych problemów. Warto podkreślić, że Piotr jest ogromnie zaangażowany w pomoc swoim uczniom: odpowiada na pytania zadawane po lekcji; daje rozwiązania problemów, które powstały na drodze samodzielnych dociekań; nakłania do własnej refleksji zadając pytania bez konkretnej odpowiedzi; sprawdza wszelką ilość esejów i zadań oraz (co najważniejsze) szybko łapie kontakt z uczniem, dzięki czemu precyzyjniej wykłada materiał tak, aby był zrozumiały. Nigdy nie poczułam się źle w momencie, kiedy nie mogłam czegoś zrozumieć lub pomyliłam się. Piotr jest bardzo cierpliwy, zmienia sposób przekazywania treści merytorycznych (nie powtarza w kółko tego samego zdania). Zachęcał mnie do podejmowania dyskusji, stawiania własnego zdania oraz udowadniania go, co z pewnością wpłynęło na jakość i sposób mojego myślenia oraz pomogło w późniejszym pisaniu esei. Nie wiem, kiedy mijała ta godzina lekcji, ale wiem, że Piotr zaraził mnie swoją pasją do filozofii, nie obawiam się matury. Polecam :))

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2020

Przez rok przygotowywałem się z Piotrem do matury z filozofii. Każdy temat był przeprowadzany przez Piotra w sposób kompetentny, ciekawy i wyczerpujący. Nauczył mnie nie tylko tego, jak wygląda historia filozofii i jej poszczególne elementy na przestrzeni wieków, ale także plastycznego i prawidłowego myślenia w procesie rozważania konkretnych poglądów filozoficznych. Wszystkie lekcje były świetne. Najmocniej polecam Piotra jako korepetytora!

avatar
Julie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Przygotowywałam się z Panem Piotrem do olimpiady. Zajęcia były prowadzone w sposób uporządkowany i staranny, poszerzyły moje horyzonty i wiedzę. Atmosfera była bardzo miła, dzięki niej nauka była przyjemnością. Pan Piotr z pasją podchodzi do filozofii, co sprawia, ze staje się ona bardziej przystępna.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Przygotowałam się z Piotrem do matury z filozofii w trzy miesiące i, pomimo tak krótkiego czasu, udało mi się na niej uzyskać bardzo dobry wynik. Miał on w tym niemałą zasługę, bardzo polecam! Zajęcia były ciekawe i przyjemne, a oprócz tego świetnie poprowadzone merytorycznie. Piotr zwracał uwagę na zrozumienie, momentami bardzo trudnych, koncepcji filozoficznych, często podając przykłady z życia codziennego. Zdecydowanie było warto, polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Piotr przygotowywał mnie do matury z filozofii. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Odegrały kluczową rolę w przygotowaniach do matury. Oprócz świetnego przygotowania merytorycznego zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze :). Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Miałam okazje współpracować z Piotrem i okazał się bardzo kompetentny w tym co robi. Dawał trafne wskazówki co do mojej pracy z filozofii społecznej. Dzięki pomocy Piotra uzyskałam pozytywną ocenę końcową. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.