Piotr Brodowski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy65 - 100 / 55 min

Piotr Brodowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

1 LEKCJA GRATIS. Mistrz Międzynarodowy, Elo 2450. Reprezentant Polski, oraz medalista mistrzostw Europy. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w rozgrywkach indywidualnych jak i drużynowych. Posiadam doświadczenie w treningach szachowych, dzięki czemu zajęcia prowadzone są w sposób niezwykle ciekawy. Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny, gwarantując w szybkim czasie podniesienie poziomu gry.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2020

Bardzo przyjemna atmosfera zajęć, Piotrek też zna się na rzeczy. Poleca dobre materiały i kładzie nacisk na równomierny rozwój, tj. można się zająć strategią na zajęciach, o ile się pracuje samodzielnie nad taktyką ;) Zdecydowanie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Świetny trener! Dobra atmosfera na zajęciach, dużo treści, ogromna wiedza.
Polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2017

Lekcje szachow z Panem Piotrem to czysta przyjemnosc. Swietny trener, fantastyczna atmosfera i przede wszystim efekty. W procesie szkolenia indywidualnie dopasowuje rodzaj treningu. Cechuje go rzetelnosc, zaanagazowanie, pasja i ogromne umiejetnosci. Decydujac sie na zajecia z Panem Piotrem, mozecie byc Panstwo pewni, ze to profesjonalizm w najlepszym wydaniu!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2017

Pan Piotr prowadzi indywidualne zajęcia przez internet z dwójką naszych dzieci (dziewczynka 8 lat, chłopiec 11 lat). Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiej formy zajęć. Trener posiada bardzo dużą wiedzę, którą w profesjonalny a zarazem przystępny sposób przekazuje dzieciom. Dzieci są zaangażowane, skupione i cały czas zainteresowane. Jednogłośnie wystawiają ocenę CELUJĄCĄ.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Zajęcia z trenerem Piotrem są angażujące i ciekawe. Widać, że zależy mu na poprawie osiągnięć swoich uczniów. Dzięki pracy na lichess ma on ciągły wzgląd w mój progres, dlatego oprócz prostoty pracy na tym narzędziu, jest to też motywujące. Uważam, że dzięki pracy z trenerem zostanę kandydatem :)

avatar
Mama juniora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Pan Piotr posiada bardzo bogata wiedzę szachowa, którą potrafi w przystępny sposób przekazać. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem, jednocześnie w sympatycznej i przyjaznej atmosferze.
Jest osobą odpowiedzialną, do swoich obowiązków podchodzi bardzo poważnie,  jest punktualny, zawsze dobrze przygotowany do lekcji. Jego sposób prowadzenia lekcji sprawia, że syn jest niezwykle zainteresowany, skupiony i daje z siebie wszystko. Nie moze doczekać się kolejnych lekcji, a te które ma zawsze trwają dla niego za krótko :). 

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.