Monika Pietrzak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Dzierżoniów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego. Pracuję z dziećmi z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Daję swoim uczniom wsparcie w osiąganiu samodzielności, odpowiedzialności za własną naukę, pozwalam dziecku czerpać satysfakcję z własnych działań. Oferuję - pomoc w nauce czytania, pisania, matematyki, przyrody oraz wsparcie w edukacji domowej, pracę wyrównawczą (np. po dłuższej chorobie, nieobecności w szkole.). Zajęcia przygotowujące do podjęcia nauki w szkole,zajęcia rozwijające wiedzę oraz zainteresowania dziecka. Przygotowuję materiały dydaktyczne dostosowane do potrzeb dziecka.Drodzy Rodzice, jeśli jesteście zainteresowani współpracą ze mną, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Zaproponuję wówczas pierwsze spotkanie, podczas którego będziemy mogli poznać się bliżej oraz ustalimy dogodną formę współpracy.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 19:00
Środa
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2015
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
Magister
Pedagogika. Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
Kursy i szkolenia
03.2023
HPM Medical
09.2023
Cognitus.pl
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.