Pietro Di Ruocco

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Zabrze
Ruda Śląska
Bytom
Knurów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na Pietro, jestem Włochem mieszkającym od kilku lat w Polsce. Uwielbiam Polskę, jezyka polskiego nauczyłem się sam poznając ludzi i niecierpliwie chcąc rozmawiać z nimi więcej i więcej. Włochy to moje całe serce i dom, ale Polska też jest moim domem. Z przyjemnością nauczę Cię mojego ojczystego języka na dostosowanym do Ciebie poziomie. Jeżeli chcesz wyjechać do Włoch na wakacje lub na stałe, bądź lepiej poznać kulturę Włoch i nauczyc sie jezyka - jestem do dyspozycji. Zapraszam również osoby uczące się jezyka Włoskiego w szkole i szukające osoby, pomogę rozwiązać wszelkie problemy! Ci vediamo :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.