Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Pruszków
Grodzisk Mazowiecki
Podkowa Leśna
Komorów
Nowa Wieś
Granica
Otrębusy
Brwinów

Piotr B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/56 opinii
Dla użytkownika Piotr B

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
8 lutego 2015

Miałam przyjemość 2. razy spotkać się z Panem. Co do pracy na lekacjach nie mam zastrzeżeń, poza tym, że to osoba, która bardziej nauczy ogólnych umiejętnośći, niż dopasowania się do klucza maturalnego. Jeżeli ktoś potrzenuje zdać maturę postawową, to nie jest najlepsza osoba do tego. Wydaje mi się, że do pracy z tak wykształconym nauczycielem należy mieć dużo szerszą wiedzę, żeby móc skorzystać. Pan obiecał mi, że na ferie dostanę jakieś prace na maila, nie otrzymałam takich. W czasie 2 tygodni, gdzie umawiałam się na kolejną lekcję, zdecydowałam się zrezygnować.
Niestety Pan nie odbierał telefonu, ani nie raczył odpowiedzieć na potwierszenie oczytania smsa z rezygnacją. Wysłałam też maila z tego portalu, na tego również nie uzyskałam odpowiedzi. Pan o wyznaczonej porze się, na którą się umawiałam, kiedy ostatni raz miałam lekcję się nie zjawił, więc najwyrażniej odczytał wiadomość. Pozostaje zdziwienie, i lekki niesmak na brak szacunku do drugiej osoby i nie dawania żadnego znaku zainteresowania klientem.

avatar
Marcin Kowalski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2012

rowniez polecam tego pana, pelen profesjonalizm

avatar
grazyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

polecam moj syn Lukasz zaliczyl poprawkowa historie, szkoda, ze nie skontaktowalam sie z tym panem wczesniej

avatar
staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2012

polecam. moj syn zdal z bardzo dobrym wynikiem mature z historii dzieki czemu studiuje teraz politologie i dziennikarstwo na uw. ten pan potrafi nie tylko nauczyc historii, ale rowniez zainteresowac nia mlodych ludzi!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2012

Serdecznie polecam. Moja corka dzieki temu panu dostala sie na studia prawnicze na swoj wymarzony uniwersytet.

Szkoda tylko, ze ten pan robiac doktorat wyjechal aktualnie na stypendium do Szwecji, ale ponoc wraca w marcu 2012 r.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2011

Obaj moi synowie zdali maturę majową w 2011 r. jako jedni z najlepszych w szkole, dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było zapisać ich na te korepetycje. Dzięki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.