Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Wrocław
Programowaniecena do ustalenia

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentem automatyki i robotyki na Politechnice Wrocławskiej. Chętnie udzielę korepetycji z:

  • matematyki (podstawówka, gimnazjum, liceum, matura podstawowa jak i rozszerzona, studia - analiza matematyczna 1 i 2, algebra, równania różniczkowe)
  • fizyki (gimnazjum, liceum, matura podstawowa i rozszerzona)
  • programowania (języki C, C++, Java, C#, SQL, Matlab)
    Rodzice uczniów, maturzyści, a także studenci którzy ze mną współpracowali byli zadowoleni ze wspólnej pracy, często dawaliśmy sobie radę nawet w sytuacjach gdy czasu do nauki było bardzo niewiele.

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Mimo bardzo krótkiego terminu podjął się realizacji zadania, wykonał wszystko w ekspresowym tempie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.