Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

REEDUKACJA DZIECI z trudnościami W UCZENIU Się, szkoła podstawowa 1-3,Jęz. polski, dysleksja, podejrzenie dysleksji, brzydkie pismo niechęćdo nauki, przemęczenie nauką, problemy szkolne- poprzez m.in. metodęterapeutyczną  ruchową wzmacniającą zdrowie, słuch , wzrok, pamięć, koncentrację uczenie się, przyswajanie wiedzy, łagodzącą stres, poprawiającą pismo, rozwijającą umiejętności logicznego,analitycznego myślenia, talenty. Obecnie indywidualnie, dojazd dodziecka. Cena za 1 godz. 65 zł. Możliwość dojazdu dziecka na zajęcia spoza Lublina - do ustalenia.   Doświadczenie i kierunkowe wykształcenie. LUBLIN, Świdnik

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.