Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Lublin
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA dodatkowe dla dzieci. 
TARA.Reedukacyjne zajęcia dla dzieci. Szkoła Podstawowa. Prowadzę zajęcia dla dzieci ( do 9 r. życia) poprzez zabawy edukacyjne a także Metodę Dobrego Startu. Rozwijam m.in kreatywność, motywuję do nauki. Proponuję także elementy ćwiczeń z kinezjologii skierowane do dzieci, które mają problemy z nauką i ze zdrowiem.Zajmuje się uczniami z trudnościami w uczeniu się( czytanie, pisanie), oraz z ryzykiem dysleksji. Mam doświadczenie. Terminy do uzgodnienia.Cena za 1.5 godz 150 zł .Przy większej potrzebie pracy z dzieckuem możliwość zajęć 2 godz .180 zł /os .

W sobotę

możliwość samych ćwiczeń z Kinezjologii indywidualnych lub z kolegami /koleżankami dziecka,rodzeństwem  w wieku od 9 lat.Czas ćwiczeń 1 godz. Cena 100 zł. W grupie od 3 osòb 35 zł /os. Dojazd do ucznia.

Przy zajęciach reedukacyjnych, preferuję od 2 razy w tygodniu, wprowadzam elementy kinezjologii, które poprawiają pismo, rozwijają mowę, poprawiają słuch, wzrok, oddychanie, rozwijają umiejętności matematyczne, zdolności, wzmacniają komunikację z otoczeniem. Skierowane są do wszystkich dzieci  chcących szybko przyswajać wiedzę, oraz z trudnościami w uczeniu się z ryzykiem dysleksji, dysgrafią, dysleksją. Dojeżdżam do uczniów w Lublinie,Warszawa Wola. 
Zapraszam do kontaktu od pon - piątku od 9 - 16.Pedagog. Instruktorka kinezjologii . Kontakt 721471542 zapisy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - aktualnie
Uniwersytet
Pedagogiki i Psychologii
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.