Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

MATURA i nie tylko! Doświadczony, a zarazem młody korepetytor, nauczyciel, wykładowca, magister dwóch kierunków Politechniki Białostockiej oraz magister na Uniwersytecie w Białymstoku udzieli korepetycji z języka angielskiego w dowolnym zakresie - od szkoły podstawowej po studia wyższe. Przygotuje perfekcyjnie do matury. Bazujemy na arkuszach maturalnych przygotowanych przez CKE.

W CENIE:
- arkusze maturalne
- materiały dydaktyczne
- prace domowe
- bieżąca kontrola postępów ucznia
100% zdawalność Matury!

TEL 504 700 837

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2010
Politechnika Białostocka
Magister inżynier
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
10.2006 - 07.2009
Politechnika Białostocka
Licencjat
Zarządzanie
10.2009 - 07.2011
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
01.2017
Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Jeśli miałabym wybrać wskazać nauczyciela, dzięki któremu matematyka stała się czymś prostym i do zrozumienia, zdecydowanie mogę wskazać Pana Piotrka! Świetne przygotowanie do matury, tysiące przerobionych arkuszy, które w końcu są dla mnie czymś łatwym, jak '2+2'. Jeśli wahasz się przy wyborze korepetycji to wybór jest prosty. Bardzo polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Pomimo tego że matematyki uczymy się już od początku swojej edukacji, czasami z lepszym a czasami z gorszym skutkiem i trafiamy na nauczycieli z którymi lekcje matematyki to katorga i nie rozumie się kompletnie nic. Ale czasami dzięki przypadkowi trafiamy na nauczyciela który potrafi w nas rozbudzić chęć nauki matematyki i idziemy z uśmiechem w celu zmierzenia się z trudnymi matematycznymi równianiami, jednym z takich nauczycieli jest Pan Piotr. Dzięki niemu dziś rano otwierając arkusz nie czułem stresu czy obawy, że jakiegoś zadania nie będę umiał zrobić. Żadne zadanie na dzisiejszej maturze nie było dla mnie zaskoczeniem czy nowością, i pomimo tego, że przygotowania zacząłem dość późno, Pan Piotr przygotował mnie perfekcyjnie, za co jestem mu bardzo wdzięczny! Jeśli ktokolwiek z was szuka korepetytora z matematyki bądź fizyki, nie ma bardziej kompetnentej osoby która przekaże wam wiedze i przygotuje do matury w taki sposób, że matura nie będzie dla was żadnym wyzwaniem czy sprawi jakikolwiek problem, gwarantuje wam że się nie zawiedziecie :)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Polecam lekcje u pana Piotra. Mój syn gimnazjalista dzieki nim zrozumial i polubil fizykę. Gimnazjum konczy z tytułem laureata. Jeśli będzie w liceum potrzebowal dodatkowych lekcji z fizyki lub matematyki na pewno zglosimy się do pana Piotra.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Pan Piotr to bardzo empatyczny, przemiły nauczyciel. Lekcje z panem Piotrem sa bardzo przyjemne, bezstresowe, wszystko dzięki jego wspaniałemu podejsciu do ucznia. Pan Piotr w zaskakujący sposób (oczywiście pozytywny) naucza, przez co nawet najtrudniejszy material staje sie bardzo łatwy. Z reka na sercu moge szczerze polecić pana Piotra.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2015

Pan Piotr bardzo dobrze tłumaczy, a także przygotowuje do matury. Gorąco polecam, najlepszy korepetytor

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.