Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Piaseczno
Warszawa

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Anna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2010
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
Architektura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Alexandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Super!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Na korepetycjach u Pani Ani nauczyłam się wielu wspaniałych rzeczy. Dzięki formie prowadzonych zajęć i ciepłej atmosferze panującej na korepetycjach odkryłam jak dużą przyjemność sprawia mi rysowanie. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, a z Panią Anią nigdy nie ma nudy ;) Polecam z całego serca.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Anną. Rysujemy całą rodziną (planowo miały być to lekcje tylko dla dzieci). Lekcje są świetnie zorganizowane, tematy ciekawe i rozwijające. Są dostosowane do wieku uczniów/uczennic - od mangi, poprzez krajobrazy, postaci ludzkie, portrety, martwą naturę, do bardzo złożonych rysunków architektury. Postępy w rozwoju umiejętności uczniów - wprost niesamowicie szybkie. Wszystko to w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze pracy. Każdemu kto chce po prostu lepiej rysować (albo po prostu zacząć) bardzo polecam taką formułę pracy.

avatar
Zuzia Bąbka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Gorąco polecam. Super profesjonalne zajęcia. Przyjazna, spokojna atmosfera sprzyja nauce. Dzięki Pani Ani rozwinęłam swoją pasję. Nauczyła mnie nowych technik, oraz pokazała mi, że z pracy można czerpać przyjemność.
Dziękuję, Zuzia

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.