Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Katowice
Gliwice
Zabrze
Ruda Śląska
Chorzów
Muzykacena do ustalenia

Paweł

Opis ogłoszenia

ZAPISY NA ROK 2021/2022!!!
OSTATNIE 5 MIEJSC!!!
Piano lessons in english for children, youth and adult with experienced pianist and teacher. I play the piano for 30 years and I am a teacher since 2006.
I am a prize holder of many national and international piano competitions. I performed in many countries such as Germany, Italy, Swizerland, United States and Japan.

I teach all levels.

My philosophy is to make learning to play a joy not struggle. We learn at your pace as well as concentrating on technique . I teach all genres so you will learn how to play what you want to play.

Lessons are held in my studio in Gliwice where i have two grand pianos.

If you have any further questions do not hesitate to contact me.

Udzielam lekcji gry na fortepianie (pianinie) chętnym w wieku od 3-93 lat. Jestem absolwentem Akademii Muzycznej na Wydziale Instrumentalnym, kierunek fortepian. Oprócz gry na instrumencie moją pasją jest pedagogika, więc jeśli chcesz się nie tylko uczyć, ale też czegoś NAUCZYĆ-jesteś w dobrych rękach.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 05.2007
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2006 - aktualnie
Państwowe Szkoły Muzyczne I i II stopnia na terenie Śląska

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.