Piotr Wojtecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dlaczego warto byś uczył się u mnie?

  1. Podobnie jak Ty miałem kiedyś problemy z matematyką. Dlatego wiem  jakie są typowe problemy i jak sobie z nimi radzić. 
  2. Uczę z pasją i energią przemieszaną z humorem
  3. 20 lat doświadczenia jako korepetytor. Mam doświadczenie w edukacji alternatywnej oraz systemowej.

dlatego:

  1. Daję Ci możliwość doświadczania i odkrywania matematyki.
  2. Uczę kreatywności i myślenia na gruncie nie tylko matematyki.
  3. Poziom wymagań i sposób prowadzenia zajęć dopasowuję do Twoich możliwości i potrzeb. Lekcja z każdym uczniem to osobna podróż

Dziedziny, w których się specjalizuję:
*Przygotowanie do matury poziom podstawowy oraz roszerzony
*Trudne przypadki (rozumiesz co mam na myśli)

Pozdrawiam,
Piotr

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
matematyka
Kursy i szkolenia
01.2015
Support menadżer
08.2020
NVC
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Korepetycje z Panem Piotrem wiele wniosły do wyniku mojej matury z matematyki, w dużej mierze jemu właśnie zawdzięczam możliwość podjęcia dalszej nauki. Gorąco polecam współpracę, gdyż dzięki rzetelnemu przygotowaniu do każdej lekcji, chęci i umiejętności tłumaczenia niezrozumiałych zagadnień, otrzymałam satysfakcjonujący wynik Pana Piotra oraz mojej pracy

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Pan Piotr przygotowywał mnie do egzaminu dojrzałości w 2016 roku. Jestem osobą z niepełnosprawnością od wielu lat poszukiwałam odpowiedniego korepetytora matematyki, to właśnie Pan Piotr potrafił zmotywować mnie do nauki i znaleźć jej sens. Pan Piotr odkrył we mnie potencjał matematyczny, w który od wielu lat nie wierzyłam, dzięki temu co mi pokazał zmieniło się moje myślenie. Maturę zdałam na 50 %.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Polecam Pana Piotra każdemu uczniowi, który chciałby przygotować się do egzaminu maturalnego. Nawet jeśli twój poziom wiedzy z matematyki jest mizerny, a egzamin dojrzałości za niespełna kilka miesięcy (jedno i drugie w moim przypadku (: ), Pan Piotr w szybki, ciekawy i co najważniejsze, nietypowy sposób Cię do niego przygotuje. Jeszcze raz dziękuje za współpracę! Dzięki Panu poznałem matematykę inną, niż tą "nielubianą" przez wszystkich w szkole. Pozdrawiam

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2015

Pan Piotr bardzo dobrze przygotował mnie do matury, w dość krótkim czasie, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Plecam wszysltkim zgłoszenie się po fachową pomoc z matematyki. Zajęcia z Panem Piotrem były miłe i przyjemne. W ludzki sposób wytłumaczył mi zagadnienia, z którymi miałem problem.
Dzięki naszym spotkaniom udało mi się zdać matuę z matematyki.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Chciałabym serdecznie podziękować p. Piotrowi za włożony trud w przygotowaniu mnie do egzaminu dojrzałości, a jednakże polecam go wszystkim uczniom. Zawsze jest punktualny, przygotowany do zajęć oraz fachowy w swojej dziedzinie. Ma dużo cierpliwości, a jak widzi, że uczeń nie może zrozumieć danej partii materiału, stara się wytłumaczyć ją na różnych przykładach. Dzięki niemu zdałam maturę z wysokimi notami, co pozwoliło mi się dostać na wymarzoną, warszawską uczelnię.
Bardzo polecam p. Piotra wszystkim przyszłym maturzystom i nie tylko. Pozdrawiam.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 lipca 2015

Pan Piotr jest bardzo kompetentny, praca z nim kiedy sami angażujemy moze byc bardzo owocna, co przy tak niskiej cenie jak za wiedzę i umiejętności Pana Piotra jest ogromnym plusem. Maturę zdałem na 70% gdzie bez pomocy prawdopodobnie nie uzyskałbym tego papierka. Polecam każdemu kto szuka zaznajomionej w temacie osoby lub sie jeszcze wacha ;)
Pozdrawiam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Praca z Panem to była czysta przyjemność.
Zajęcia w świetnej atmosferze, bezstresowo i skutecznie.
Profesjonalne przygotowanie do matury w błyskawicznym tempie. Bardzo polecam Pana Piotra, jego metody i podejście zagwarantują sukces nawet największemu Młotkowi. Trzeba tylko odrobinę chcieć.
Pozdrawiam

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2014

Serdecznie polecam Pana Piotra jako korepetytora przygotowującego do matury. Profesjonalne tłumaczenie, nawet najtrudniejszych zagadnień, dzięki czemu wszystko staje się prostsze. Dzięki jego pomocy udało mi się napisać maturę podstawową na 70% i mieć piątkę na koniec trzeciej klasy, gdzie wcześniej ledwo zdawałem. Ogólnie jest sympatycznie, miło i w bardzo niskiej cenie w zamian za oferowaną wiedzę. Dodatkowo należy wspomnieć, że bardzo często w czasie zajęć korzysta się z materiałów dodatkowych od Pana Piotra. Wystarczy trochę własnych chęci, a sukces jest gwarantowany.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.