Małgorzata Piszczyńska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

こんにちは!Dzień dobry i dziękuję za odwiedziny!

Jestem absolwentką japonistyki po ponad rocznym pobycie w Japonii. Oferuję lekcje języka od podstaw i na poziomie średniozaawansowanym wraz z nauką pisma, a także przygotowania do egzaminu JLPT na poziomach N5 - N3.

Przez ostatnie 2 lata wyspecjalizowałam się w nauczaiu online. Na zajęciach korzystam przede wszystkim z narzędzi takich jak Wordwall, Kahoot czy Memrise. Na każde zagadnienie - słówka, gramatykę, kanji - staram się przygotowywać gry o różnym poziomie trudności, które stopniowo wprowadzają uczna w temat i ułatwiają zapamiętywanie.

Japonią zainteresowałam się jako nastolatka, przechodząc, jak wówczas większość moich rówieśników, fascynację mangą i anime. Kilka lat później zachęcona komiksami i animacją zaczęłam też uczyć się japońskiego, i okazał on się dużo ciekawszy od jakiejkolwiek przeczytanej w życiu mangi. Romans z popkulturą przerodził się w stały związek z językiem.

Obecnie posiadam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu w szkołach językowych, zarówno grup jak i uczniów indywidualnych, dzieci od dziesiątego roku życia, młodzieży i dorosłych.

Przez około dwa lata miałam też przyjemność prowadzić rubrykę z nauką japońskiego w magazynie Otaku - być może znasz mnie już właśnie stamtąd!

Szczególnie ukochałam sobie pismo i jeśli przerażają Was tysiące kanji do wkucia, to ja postaram się, żeby żmudne zapamiętywanie zamieniło się w odkrywanie kolejnych części kandziowej układanki. A w każdym razie pokażę triki, które pozwolą przejść przez ten proces jak najbardziej bezboleśnie.

Z drugiej strony staram się położyć nacisk na komunikację. Staram się otworzyć uczniów na konwersację - rożnymi ćwiczeniami pozbywamy się częstej przy nowych językach blokady w mówieniu. W początkowej fazie nauki bardziej od skomplikowanej gramatyki koncentruję się na umiejętności przekazania tego, co chce się przekazać i z drugiej strony na zrozumieniu rozmówcy. Po kilku pierwszych zajęciach wybieramy podręcznik dostosowany do potrzeb i możliwości ucznia, rozszerzany przez dodatkowe materiały, zarówno z innych źródeł, jak i produkcji własnej. Pracujemy też na japońskich źródłach - słownikach, leksykonach, piosenkach, czasopismach, fragmentach mang.

Lekcje języka uzupełniam o ciekawostki o kulturze oraz anegdoty z pierwszej ręki o codzienności Japończyków. Kilkunastomiesięczny pobyt w Japonii sprawił, że kraj ten poznałam nie tylko jako turystka, ale także jako osoba pracująca i doświadczająca zwykłego życia codziennego.

Zajęcia prowadzę przez Zooma. Jeśli szukasz kogoś, kto opowie Ci nie tylko o języku japońskim, ale też o samej Japonii i Japończykach, to ja z chęcią zostanę Twoją nauczycielką.

Pierwsze 60 minut, podczas których ustalimy szczegóły współpracy i trochę się poznamy, oferuję za pół ceny.

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2014
Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi.
Licencjat
filologia japońska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2012 - 07.2017
NewCosmopolitan
10.2015 - 06.2016
Empik School Opole
06.2020 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych Progres

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Japońskiego uczę się już rok, co prawda mam przerwę, jednakże charakter i sposoby nauki pani Gosi zachęcają mnie do powrotu - każda lekcja jest urozmaicona w ciekawostki i każdy szczegół jest doprecyzowany - dzięki pani Gosi język japoński staje się łatwiejszy i z każdą lekcją ciekawszy.
Lekcje przeplatane są słówkami, gramatyką, ciekawostkami i wiedzą ogólną co umacnia naszą wiedzę i zachęca do nauki.
Nie wybrałabym innej korepetytorki, uważam, że naprawde warto, jeżeli czuje się pasję do tego języka

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Wspaniała nauczycielka, która wyjaśnia zagadnienia z cierpliwością i humorem. Z Gosią uwierzysz w swoje umiejętności i odkryjesz że nawet zapamiętywanie kanji Ci nie straszne. Materiały są zawsze dostosowane do poziomu ucznia. Bardzo polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą nauczyć się porządnie języka i przy okazji dowiedzieć się wiele o tradycjach i kulturze japońskiej.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2022

Gosia jest świetną nauczycielką. Zawsze znajdzie sposób, żeby umilić naukę i ułatwić zapamiętywanie. Lekcje mijają w tak przyjemnej atmosferze, że nadejście końca zawsze mnie zaskakuje. Gosia świetnie dostosowuje tempo nauki do możliwości ucznia i nie pędzi z materiałem. Bardzo dobrze i dokładnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne, a jej sposób na zapamiętywanie kanji jest prosty, ale niezwykle skuteczny.
Zajęcia z Gosią mogę szczerze polecić każdemu, kto chce się naprawdę nauczyć języka japońskiego.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Uczę się u Gosi od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Nie tylko metody nauki są interesujące to dostajemy nie tylko możliwości sprawdzenia samego siebie jak i widzi się swój postęp. Język japoński nie jest łatwy,a Gosia zawsze dostarcza metod do zapamiętania lub zrozumienia gramatyki lub odrobinę kultury - co wbrew pozorom ułatwia wiele. Najważniejsze że czas spędzony na lekcji to zawsze czas spędzony jednocześnie miło jak i produktywnie.

avatar
Zuzka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Od prawie trzech lat mieszkam w Japonii i bez problemu mogę uczestniczyć w codziennym życiu a tylko dzięki kompetentnej i wymagającej nauczycielce jaka jest pani Gosia.
Jedne z najlepszych wspomnień to wspólne lekcje do których chętnie bym wróciła. Lekcje zawierały nie tylko sama naukę japońskiego ale także wiele informacji na temat samej Japonii oraz kultury co jest nieodłącznym aspektem w nauce tego języka. Polecam w 100%. Przyjazd do Japonii po lekcjach z taka osoba jaka jest pani Gosia był o wiele łatwiejszy i pozwolił mi cieszyć się przyjazdem od samego początku nie martwiąc się ze będę miała problem z bariera językowa.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Uczę się u Gosii od 2015 roku, super podejście, bez nerwów, można spokojnie wyjaśnić na co chce się położyć nacisk i jak podejść do nauki języka. Podczas lekcji jest dużo humoru i ciekawostek, które są wplecione w konkretną naukę - czujesz pasję do tego języka . Myślę że ciężko jest trafić lepiej i nie żałuję nawet jednej sekundy nauki :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Uczę się u pani Gosi od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Pani prowadzi zajęcia w przystępny sposób, dobrze tłumaczy i jest bardzo miła. Polecam każdemu, kto jest zainteresowany nauką języka japońskiego. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.