Justyna Kuscinska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[*KONSULTACJE WETERYNARYJNE ONLINE PO ANGIELSKU! *]

Witam wszystkich serdecznie!

Ta oferta jest skierowana do wszystkich lekarzy lub studentów weterynarii, którzy chcą zacząć uczyć się PRAKTYCZNEGO języka angielskiego, pod kątem prowadzenia konsultacji weterynaryjnych. _

Zastanawiasz się pewnie kim jestem?
Studiowałam Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie we Wrocławiu i krótko po studiach wyjechałam do Emiratów Arabskich pracować jako lekarz. Po 2 latach zdobywania doświadczenia w Dubaju zdecydowałam się na przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii celem szlifowania języka angielskiego oraz zdobywania doświadczenia jako weterynarz.

Przyznam szczerze, że poziom weterynarii w UK przekroczył moje najśmielsze oczekiwania i jest dużo wyższy, niż cokolwiek do tej pory widziałam… ALE… Jest pewne ale, które sprawia, że my - [*weterynarze z Polski jesteśmy w UK bardzo potrzebni.

] [*1. pracowitość.] ] Wiadomo- mamy to we krwi ;)

2. otwarty umysł i myślenie poza utartym schematem . Wbrew pozorom, pomimo ogromnych możliwości technicznych oraz finansowych zwierzęta w UK często nie są dobrze prowadzone medycznie. Lokalni weterynarze podążają utartym schematem zaszufladkowanym w szkole co, jak wiemy, w medycynie nie zawsze w medycynie się sprawdza. Tu przydaje się nasza zdolność do rozwiązywania problemu pacjenta we wszelki możliwy sposób, także jeśli klient nie dysponuje tysiącami do wydania. 
3. ogrom miejsc pracy . Lecznice biją się o lekarzy, bo braki są tak duże, że podstawowe sprawy jak  szczepienia przesuwane są w czasie z powodu braku wolnych miejsc.
Czy faktycznie potrzebujesz pomocy przed rozpoczęciem pracy jako weterynarz w kraju anglojęzycznym ?

Nie, oczywiście, że nie bo nic nie bedziemy robić na siłę :) Jednakże, jeśli poważnie myślisz o wyjeździe z Polski, inwestycja w angielski weterynaryjny ORAZ praktyczne podejście do leczenia w angielskich lecznicach, to nasze konsultacje są strzałem w 10!

Wszystko zależy od Twojego poziomu zaawansowania.

Możemy zacząć od podstawowych słówek -> przechodząc do czytania i rozumienia artykułów z angielskiej prasy weterynaryjnej - > po kompletne przykłady rozmów z klientem w lecznicy weterynaryjnej po angielsku.

Dla osób bardziej zaawansowanych kilka konsultacji z zakresu pracy w samej lecznicy też jest zbawienne. Omówimy dostępne labolatoria, skróty testów, schematy postępowań - ogólnie mówiąc cały cykl prowadzenia pacjenta od przyjęcia, do wysłania do tzw. ‘referral vet’. Omówimy dostępne w UK leki.

Zaczynając swoją przygodę z leczeniem weterynaryjnym po angielsku, zostałam rzucona na bardzo głęboką wodę. W obcym kraju, w obcym języku nie miałam nawet pojęcia co mówią do mnie koledzy po fachu.

Gdybym miała w tedy jakakolwiek pomoc online, z pewnością zaoszczędziłoby mi to bardzo wiele stresu i bezsennych nocy. Dlatego dziś dla Was jestem :)

Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie stresu w nowej pracy, zapraszam na praktyczne lekcje języka angielskiego w weterynarii do siebie :)

Justyna Kuscinska. MRCVS, BMedVet, CEO petvetdoctor .co. uk

Ps. jest to kurs dla tzw. GP- czyli weterynarzy pierwszego kontaktu ( 1st opinion vet).

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 19:30
Wtorek12:30 - 15:00
Środa17:30 - 19:30
Czwartek12:30 - 15:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 09.2014
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Doktor nauk medycznych
Medycyna Weterynaryjna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.