Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Pruszcz Gdański

Piotrek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Piotrek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2019 - aktualnie
Akademia Ekonomiczna
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Bardzo, bardzo polecam ! Potrzebowałam pomocy przy projekcie, wszystko zrobione na czas (a nawet przed czasem), kontakt świetny, do tego wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone, że nawet osoba nieznająca się w ogóle na temacie (jak ja) wszystko zrozumie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

avatar
Agata Ł.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Serdecznie polecam korepetycje, od niedawna mam przyjemność rozszerzać swoją znajomość Excela podczas nauki z Piotrem z czego jestem bardzo usatysfakcjonowana a jednocześnie w pracy czuje się dużo pewniej z wiedzą zdobytą na lekcjach. Piotr jest osobą o silnym kręgosłupie zawodowym z pewnością jeśli chodzi o Excel, posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie z w/w programu, jest bardzo sympatycznym, komunikatywnym, cierpliwym oraz konkretnym nauczycielem, a to tego pracowity, rzetelny i zorganizowany. Jak sam napisał - Excel nie taki straszny jak go malują :) – jak najbardziej potwierdzam! moje zamiłowanie do Excela wzrasta i nawet zaskutkowało zakupem BIBLI Excela! :) Jeśli EXCEL to tylko z Piotrem! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Piotrek świetnie przekazuje wiedze na temat Excela! Szybka i skuteczna nauka. Polecam:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Korepetycje z tym Panem to czysta przyjemność. Zawsze przygotowany, uprzejmy, cierpliwy oraz wesoły. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z tak konkretnym w działaniu człowiekiem. Program Access , a konkretnie tworzenie kwerend, tabel i formularzy stał się dla mnie prosty. Polecam serdecznie Pana Piotra, który potrafi sprawić ,że informatyka staje się przyjemna. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2014

Pan Piotr od kilku miesięcy udziela mi korepetycji z Excela. Zawsze przygotowany, pomysłowy i pogodny- pomógł mi pokonać wiele problemów, z jakimi przyszło mi się mierzyć w pracy zawodowej. Jestem pełna uznania i podziwu dla cierpliwości z jaką tłumaczy mi i pomaga opanować zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane zagadnienia. Co najważniejsze - naprawdę czynię postępy i to mnie ogromnie cieszy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.