Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 45 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

W rewelacyjnej atmosferze , nauczę Cię lub Twoje dziecko jak grać na pianinie/keyboardzie - zarówno na poziomie początkującym, jak też na bardziej zaawansowanych stopniach wtajemniczenia. Jeśli uczysz się w szkołach muzycznych, przygotuję Cię do egzaminu a gdy chcesz uczyć się aby po prostu rozwijać horyzonty kulturalne, również warto pomyśleć nad nauką gry na fortepianie.

Profesjonalne podejście gwarantuje fakt, iż jestem absolwentem najlepszej w Polsce szkoły muzycznej im. J. Elsnera przy ul. Miodowej. Ponadto uczyłem się też na jednym z najlepszych uniwersytetów muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiadam również wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w zakresie nauki gry na instrumentach klawiszowych.

UWAGA. Możliwy dojazd do ucznia

Zapraszam do następujących aktywności:
1. Nauka od podstaw  dorosłych i dzieci;
2. Przyspieszona nauka nut; 
3. Rozwijanie umiejętności technicznych oraz poszerzanie repertuaru osób grających;
4. Wsparcie powrotu do grania po latach przerwy;
5. Nauka grania własnej muzyki - improwizacji .

Zatem zapraszam Cię na lekcje z następujących instrumentów:
fortepian / pianino
keyboard

Śmiało pisz lub dzwoń -DO USŁYSZENIA!:)

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 21:00
Wtorek18:00 - 21:00
Środa18:00 - 21:00
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek18:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Naukę z Piotrem rozpocząłem w styczniu 2021 roku. Piotr jest wymagającym, ale i cierpliwym nauczycielem, przywiązuje uwagę do detali, zwraca uwagę na aspekty nie tylko muzyczno-techniczne, jak np. te związane z grą przed publicznością. Lekcje przebiegają w spokojnej atmosferze, z dobrą komunikacją ze strony Piotra.
Podstawą nauki jest podręcznik Mieczysława Fryca. W miarę moich postępów Piotr proponuje inne źródła, np. z utworami J. S. Bacha. Dla mnie sięganie po kolejne źródła jest bardzo atrakcyjne i stanowi dodatkową motywację do dalszej nauki, z której czerpię sporo radości.
Lekcje od samego początku przeprowadzamy online. Z pewnością spotkanie przy jednym pianinie byłoby bardziej owocne, ale taka forma nie przeszkadza w efektywnej nauce i stanowi dobre rozwiązanie przy braku możliwości spotkania.
Gorąco polecam lekcje z Piotrem!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Piotr jest świetnym nauczycielem - ma szeroką wiedzę muzyczną i potrafi ją przekazać w przystępny sposób. Lekcje są dostosowane do potrzeb i życzeń ucznia, a atmosfera lekcji jest przyjemna. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Super lekcje! Uczę się u pana Piotra 2 lata. Jest świetnym nauczycielem i cudownym człowiekiem, Dzięki tym lekcjom zdałam egzaminy w Szkole Muzycznej, nauka przestała być męką a stała się przyjemnością. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, nie ma stresu, pełen profesjonalizm.
Serdecznie polecam!!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Do Piotra uczęszczam na lekcję już rok, po tym czasie mogę powiedzieć, że zauważyłem bardzo duży postęp w grze na pianinie, lekcje odbywają się w luźnej atmosferze lecz podejście Piotra jest bardzo profesjonalne, po prostu kładzie nacisk na jak najbardziej efektywną naukę. Podoba mi się to że po lekcji moja chęć do ćwiczeń wzrasta i po prostu mam jeszcze większą chęć pograć na pianinie. Zdecydowanie polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Bardzo polecam. Pan Piotr ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości, jest niezwykle dokładny oraz zaangażowany. Oprócz wiedzy i umiejętności muzycznych, posiada przede wszystkim tak rzadko spotykany talent dydaktyczny i myślę, że gdybym trafiła na innego nauczyciala, zapewne poddałabym się już dawno temu.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Mam 67 lat, rozpocząłem naukę gry na pianinie u p Piotra od marca 2019 roku. Pan Piotr jest bardzo wymagający, uważny co do detali, ale pozytywnie nastawiony i stwarza sympatyczną atmosferę. Jest cierpliwy mimo moich powolnych postępów, systematyczny, przekazuje pomocne uwagi. Robię stopniowe ale widoczne postępy.. Ostatnio zgrałem w miarę dobrze "Zielony mosteczek" Z osiągnięcia jestem tak dumny, że nagranie wysłałem moim znajomym. Mimo dużej różnicy wieku między nami mam bardzo dobry kontakt. Po prostu lubię p Piotra. Cieszę się że mamy takich młodych ludzi.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Pan Piotr jest moim nauczycielem od 1,5 roku i jestem niezmiernie wdzięczny , że los mnie z nim zetknął. Marzenia o graniu na pianinie pojawiły się dość późno, bo jestem po 40-tce i po początkowych niepowodzeniach, szczęśliwie trafiłem na Pana Piotra. Jest to osoba serdeczna, cierpliwa, z poczuciem humoru ,mająca dystans do siebie, a zarazem wymagająca. Bardzo istotne dla mnie jest to, że potrafi tak precyzyjnie wytłumaczyć jak wykonywać poszczególne ćwiczenia, że ćwicząc zgodnie z jego zaleceniami postępy przychodzą same. Potrafi uprościć to co trudne, urozmaicić to co nudne, zaaranżować inaczej to co znane, dopasowując do potrzeb ucznia. Przy małej dozie zaparcia i dużym wsparcia ze strony Pana Piotra można odkryć swoją pasję, jednym słowem, świetny nauczyciel.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Uczę się gry na pianinie wraz z 9-letnim synem. Syn zaczyna naukę od początku, ja wróciłam do grania po przeszło 20 latach przerwy. Pan Piotr przywiązuje dużą wagę do techniki gry. Nie goni z materiałem. Jest wymagający i dokładny, a przy tym bardzo, bardzo cierpliwy. Dzięki temu zarówno ja, jak i syn, z każdym kolejnym tygodniem gramy coraz lepiej i coraz trudniejsze utwory. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej, przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Jako mama z wykształceniem muzycznym (skończonych łącznie 8 klas Szkoły Muzycznej Pierwszego i Drugiego stopnia) z całą pewnością polecam Pana Piotra. Pan Piotr dba aby dzieci były całościowo przygotowane muzycznie: zwraca bardzo duża uwagę na rytmikę, prawidłowe ustawienie palców, zadaje nie tylko ciekawe utwory ale i tez gamy - moim zdaniem robi to lepiej niż niejeden nauczyciel ze szkoły muzycznej. Po jego przygotowaniu dzieci mogą bez problemów zdawać do szkoły muzycznej (jeśli tylko tego chcą:) ). Pan Piotr łapie świetny kontakt z dziećmi dostosowując tematykę lekcji do zainteresowań dzieci - od 2 lat uczy mojego syna (obecnie 10 lat) jak i córkę (8 lat). Zdecydowanie polecam!. Kasia.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Piotr podchodzi do każdej lekcji profesjonalnie i rzeczowo. Zwraca uwagę na poprawną formę i ma bardzo cierpliwe podejście. Przygodę z pianinem zacząłem z Piotrem już jako dorosły i zdecydowanie mogę go polecieć jako nauczyciela.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Swoją przygodę z muzyką zacząłem już jako dorosły. Dzięki pomocy Piotra już po pół roku potrafię zagrać proste kompozycje a gra sprawia mi przyjemność.

Bardzo polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Lekcje z Panem Piotrem mogę z czystym sumieniem polecić każdej osobie, która chce zacząć swoją przygodę z pianinem. Lekcje są prowadzone w taki sposób, że z każdym tygodniem widać postępy, które są dodatkowym motywatorem do dalszej nauki. Połączenie dyscypliny z serdecznym podejściem do ucznia dają wyjątkowy efekt konsekwentnej nauki w bardzo miłej atmosferze. Harmonogram lekcji był dostosowywany do ucznia co dla mnie, jako osoby pracującej, jest niezwykle ważne.
Podsumowując Pan Piotr jest świetnym nauczycielem gry na pianinie a lekcje są prowadzone na najwyższym poziomie!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Profesjonalizm, indywidualne podejście, zrozumienie a przede wszystkim anielska cierpliwość - to wszystko co może Was u Piotra spotkać.
Z każdą lekcją widać postęp. Chodzę na lekcje już od roku, więc sądzę, że po takim czasie mogę mieć wyrobioną opinię. Oczywiście ze wszech miar pozytywną!
Już po raz kolejny obchodzę 18 lat, wiec mogę powiedzieć też, że w bardzo dorosłym wieku, przy odpowiednim poprowadzeniu da się uzyskać efekty! Jeśli rzeczywiście chcesz grać to czas zakończyć 'gawędziarstwo' i zadzwonić do Piotra :)

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Pan Piotr potrafi naprawdę zainteresować dzieci muzyką, a nawet zainspirować do samodzielnego tworzenia melodii. Jest też bardzo cierpliwy, co jest niewątpliwym atutem w pracy z dziećmi.

avatar
Zygfryd
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Podzielam w pełni wspaniałe opinii na temat umiejętności pedagogicznych Pana Piotra. W trakcie roku nauczania gry na keyboardzie wyzwolił w dziecku (11 lat) zamiłowanie do muzyki mimo, że był to pierwszy kontakt dziecka z instrumentem muzycznym. Lekcje muzyki, chociaż wymagają samodzielnego przygotowywania się, sprawiają dziecku radość i są oczekiwanym zajęciem. Dzięki rozbudzeniu zainteresowania dziecka muzyką staje się ona jego pasją. Przygotowania do lekcji, dzięki motywacji Pana Piotra, dziecko podejmuje najczęściej z własnej inicjatywy traktując to jako przyjemność. Pan Piotr jest systematycznym i kompetentnym nauczycielem, który zbudował sympatyczne relacje, miłą i swobodną atmosferę i zdobył zaufanie dziecka. Lekcje muzyki
stały się formą relaksu dla dziecka. Jesteśmy wdzięczni za to, że w ciągu roku przygotował dziecko do dalszej nauki i przekonał, że jego dalsze sukcesy są możliwe.
Gorąco polecamy jego nauczanie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Pan Piotr ujmuje swoim podejściem do dzieci. Od ponad pół roku uczy moich synów, ośmio i siedmiolatka. Jest to nasz drugi nauczyciel, i dopiero teraz widzę wspaniałe podejście do techniki na każdym etapie grania i ćwiczenia. Pan Piotr jest bardzo dokładny i doskonale wie, jaki ma cel przy każdym ćwiczeniu - jednocześnie jego podejście jest bezstresowe, a przecież potrafi uzyskać to, o co mu chodzi. ZERO ZŁYCH EMOCJI, same pozytywne!!! Pan Piotr jest poza tym spokojny, miły i pogodny, to sprawia, że każda lekcja poza efektywną nauką jest naprawdę miło spędzonym czasem. Dla mnie jako rodzica, podejście jest świetne - DOSKONALE wiem, co DOKŁADNIE i JAK mam ćwiczyć na następne zajęcia, co jest nie do przecenienia. Pan Piotr doskonale wykorzystuje każdą minutę lekcji, jest cały czas skupiony, lekcje są świetnie podzielone na część "gamową" i granych utworów. Chłopcy bardzo lubią lekcje z Panem Piotrem. Polecam naprawdę każdemu.Także dorośli na pewno spędzą miło i efektywnie czas z doskonałym, młodym i sympatycznym nauczycielem:)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Z Piotrem współpracuję od prawie roku. Gdybym był tak zdyscyplinowanym uczniem, jakim On jest nauczycielem... ale nie można mieć wszystkiego. O Piotrze powiem tak: punktualny, zawsze przygotowany, z pomysłem na zajęcia, wymagający (w bardzo pozytywnym znaczeniu). Uczy klasycznie i nie idzie na skróty, co jest bardzo cenne. Zaangażowany, cierpliwy, a do tego bardzo sympatyczny. Pozdrawiam Cię Piotrze i wszystkich Twoich obecnych i przyszłych uczniów.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Piotr zachwyca bezstresowym, ale bardzo efektywnym sposobem przekazywania wiedzy i umiejętności. Lekcje przebiegają w świetnej atmosferze. Program nauki w pełni dostosowany do oczekiwań ucznia - można zarówno skupić się wyłącznie na grze z minimalną dawką teorii, jak i, dla dociekliwych, bardziej się w nią zagłębić. Piotr potrafi wszystko świetnie wyjaśnić. Cierpliwość i profesjonalne podejście czynią z niego fantastycznego nauczyciela, który potrafi uczyć osoby w każdym wieku (sam jestem studentem zaczynającym dopiero swoją przygodę z muzyką), a na efekty nie trzeba długo czekać. Gorąco polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2015

Fantastyczny nauczyciel z cudownym podejściem do dziecka. Potrafi nauczyć nawet "głuchawe" muzycznie. Wspaniały, sympatyczny człowiek. Polecam serdecznie, rzadko spotyka się takich ludzi.

avatar
Matt
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2015

Piotr jest kompetentnym nauczycielem, z bardzo dobrym podejsciem pedagogicznym oraz niezwykle wysoka kultura osobista. Potrafi zainteresowac i motywowac do pracy i czestych cwiczen, swietnie dobiera metody nauczania rowniez dla osob dla ktorych przygoda z fortepianem zaczela sie nieco pozniej. Zdecydowanie polecam.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Szczerze polecam naukę gry na fortepianie z panem Piotrem, który jest osobą bardzo kulturalną, posiada szeroką wiedzę i doświadczenie oraz wykazuje się bardzo profesjonalnym podejściem do nauczania. Jest wymagający, a zarazem bardzo sympatyczny, dzięki czemu moja 7-letnia córka czerpie dużą przyjemność z nauki gry, a niesamowite efekty można było zaobserwować już po kilku miesiącach.

avatar
Kasia i Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

Z pełnym przekonaniem polecam lekcje z panem Piotrem, jest zawsze przygotowany, punktualny i dodatkowo wyróżnia go wysoka kultura osobista. Lekcje z nim to sama przyjemność. Pan Piotr uczy naszego 7 mio letniego syna, już po kilku lekcjach widać ogromne postępy w grze. Znakomicie tłumaczy, zawsze zrozumiale dla dziecka. Efekty gwarantowane.

Świetne indywidualne podejście do ucznia, brak jakiegokolwiek stresu na lekcjach, ogromna wiedza i cierpliwość. Bardzo słyszalne efekty nauki po krótkim czasie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2014

Piotr prezentuje bardzo dobrą kombinację przyjaznego podejścia, profesjonalizmu i umiejętności wymagania od ucznia w sposób, który zachęca do dalszej pracy. Do tego dodać elastyczność i punktualność - szczerze polecam pracę z Piotrem. Satysfakcja gwarantowana.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Pan Piotr wykazał się podczas wakacyjnych ćwiczeń z córką (II klasa, I-szy stopień) łatwością kontaktu. Jest cierpliwy lecz wymagający. Oprócz typowych ćwiczeń stara się wprowadzać elementy improwizacji. Jest uprzejmy, bardzo punktualny i elastyczny odnośnie terminów spotkań. To było ciekawe doświadczenie, pewnie je powtórzymy.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Bardzo sobie chwalę lekcje z Piotrem (to mój trzeci nauczyciel i oceniam go najlepiej). Ma dużo cierpliwości i twórcze podejście do problemów (albo jak Piotr by powiedział "wyzwań" :)). Szczerze polecam.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Bezstresowa i bardzo efektywna nauka. Duża cierpliwość nauczyciela i duża pomoc przy elementach gry, które sprawiają trudności. Polecam bez najmniejszych zastrzeżeń.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Świetne indywidualne podejście do ucznia, brak jakiegokolwiek stresu na lekcjach, ogromna wiedza i cierpliwość. Bardzo słyszalne efekty nauki po krótkim czasie.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2014

Polecam naukę z Piotrem z pełnym przekonaniem. W prawdzie uczestniczyłem tylko w kilku lekcjach ale kompleksowe podejście do rozwoju umiejętności tylko pokazało mi, że powinienem znaleźć więcej czasu, który mógłbym poświęcić na ćwiczenia w domu żeby z lekcji u Piotra wyciągnąć maksimum. Z pewnością do Piotra wrócę za jakiś czas :).

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2014

Z przyjemnością polecić mogę Piotra każdemu, kto poważnie myśli o nauce gry na pianinie. Ma on wszystkie te cechy, które powinien mieć doskonały nauczyciel - lekkość w przekazywaniu wiedzy, przyjazne usposobienie, oraz, co najważniejsze, fascynację przedmiotem którego naucza - w tym przypadku gry na pianinie. Ja jednak, ponad to wszystko, cenię sobie najbardziej jego szersze spojrzenie na proces przyswajania informacji, widoczny profesjonalizm oraz godne podziwu zaangażowanie w przekazywanie wiedzy. Nie muszę dodawać że jego umiejętności gry na tym wspaniałym instrumencie mimowolnie rysują uśmiech zachwytu na mojej twarzy. Szczerze polecam.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2014

Nauka z panem Piotrem jest bardzo efektywna, córka ćwiczy teraz więcej i z przyjemnością. POLECAM!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2013

Z lekcji z Piotrem płynie bardzo pozytywna energia. Zaszczepiają przekonanie, że KAŻDY bez względu na wiek i predyspozycje, może rozwijać się w grze na instrumencie i czerpać z tego satysfakcję. Daje to motywację, aby systematycznie ćwiczyć i obserwować wymierne efekty :)
Piotr uczy gry na instrumencie w sposób kompleksowy. Nie skupia się tylko i wyłącznie na nutach i kolejnych ćwiczeniach, których ilość i tempo dostosowuje indywidualnie. Kładzie też duży nacisk na odpowiednią technikę gry i postawę ciała. Wszystko razem sprawia wrażenie, że ćwiczy się pod okiem profesjonalisty :)
Polecam serdecznie !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2013

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Piotr ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty sposób nawet laikowi. Co mi się podoba to właśnie to, że oprócz samego grania poznaję też trochę teoretycznych zagadnień, ale bez zbędnego zagłębiania się w temat, jeżeli nie ma takiej potrzeby ani chęci ;) Nie muszę się niczym stresować, wszystko jest mi powoli tłumaczone. Piotr na każdych zajęciach zwraca uwagę na najważniejsze rzeczy, poprawia błędy, co pozwala iść ciągle do przodu.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

Zachęcam wszystkich początkujących i nie tylko do nauki gry na pianinie u Piotra. Jego lekcje to połączenie profesjonalnego podejścia i śiwietnej zabawy. Ma on indywidualne podejście do ucznia i potrafi zmotywować i zachęcić do nauki.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2013

Piotr zawsze przychodzi przygotowany do lekcji, zaś jego niesamowicie pozytywne podejście do uczenia pokazuje, że można połączyć przyjemne z pożytecznym.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2013

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Piotrem. Przekazuje bardzo dużą wiedzę z przedmiotu w sposób przystępny, dzięki czemu opanowanie coraz trudniejszych partii materiału nie sprawia tyle problemu. Ponadto wyniki widać już po pierwszych zajęciach. Muszę również wspomnieć o bardzo miłej naturze i otwartym usposobieniu Piotra

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.