Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Piaseczno
Muzyka78 / 45 min

Labo

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nauka gry na perkusji Lekcje gry na perkusji Piaseczno Józefosław

Indywidualne zajęcia nauki gry na perkusji prowadzone przez Łukasza Bilińskiego - czynnie grającego, nagrywającego perkusistę z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z artystami takimi jak Kwiat Jabłoni czy Moniką Urlik . Ukończył szkołę muzyczną im. Krzysztofa Komedy w klasie perkusji. Gra również na instrumentach perkusyjnych: cajonie, djembe, congach oraz tradycyjnych bębnach arabskich: darbuce i doumbeku . Współtworzy zespoły: Groove Cafe, Biały Kot, Inne Miejsca, The Other Place.
Zajęcia prowadzone są na świetnie brzmiącym akustycznym zestawie perkusyjnym, w pomieszczeniu z adaptacją akustyczną . Na zajęciach tworzymy nagrania audio, video. Nauczyciele różnych instrumentów współpracują ze sobą, tworząc zespoły z uczniów, które grają ze sobą próby, następnie koncerty. Jest to niezbędny element kompletnego rozwoju muzycznego i szansa na praktyczne wykorzystanie zdobywanych umiejętności, dająca wiele satysfakcji, motywująca do ćwiczeń.
Zajęcia kierowane są do osób w dowolnym wieku, które posiadają poczucie rytmu oraz motywację do gry.
Aby umówić się na pierwsze, darmowe, niezobowiązujące spotkanie próbne, wystarczy zadzwonić pod numer: 538011696.
Lekcje gry na perkusji prowadzone są w Piasecznie
ul. Julianowska 35, Piaseczno Julianów / Józefosław
tel.538011696

Koszt lekcji 45 min to 78zł*

  • podana cena dotyczy jednej lekcji w pakiecie L (12 lekcji za 930zł). Wszystkie szczegóły na http://laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.