Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Wawer)
Piaseczno
Muzyka50 / 45 min

Maciej

Opis ogłoszenia

Zajęcia nauki gry na perkusji prowadzone przez Maćka Kietlińskiego - czynnie grającego, nagrywającego i występującego w min. Mate.O, Hans Kraenzlin, Gospel Rain instrumentalistę, a przede wszystkim człowieka wyjątkowo otwartego, zaangażowanego, pogodnego i skupionego na potrzebach swoich podopiecznych .
Zajęcia prowadzone są na świetnym zestawie perkusyjnym, w pomieszczeniu idealnie nadającym się do grania . Na zajęciach z uczniami tworzone są nagrania audio, video. Nauczyciele innych instrumentów współpracują ze sobą, co daje możliwości grania z innymi muzykami w zespołach, organizowania koncertów. Daje to za niezbędną i niepowtarzalną szansę na kompletny rozwój muzyczny.Zajęcia kierowane są do osób w dowolnym wieku, które posiadają poczucie rytmu oraz motywację do gry.
Zapraszamy na zajęcia. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie zawiedzeni.

Pierwsze, niezobowiązujące spotkanie GRATIS

Lekcje gry na perkusji prowadzone są na terenie Warszawy i Piaseczna
ul. Korkowa 23 Warszawa Wawer / Praga Południe

ul. Julianowska 35, Piaseczno Julianów / Józefosław
tel. 538 011 696
Koszt lekcji 45 min to 50zł*

  • podana cena dotyczy lekcji 45 minutowej w pakiecie L (3 lekcje tygodniowo), w przypadku, gdy w miesiącu przypada 15 lekcji (pracujemy w oparciu o regularny terminarz tygodniowy). Wszystkie szczegóły na http://laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.