Dominika Hapka-Żmich

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

 • Założyciel Centrum Edukacyjnego Maturita
 • Wykładowca na kursach maturalnych.
 • 18 lat doświadczenia.
 • Specjalista od beznadziejnych przypadków.
 • Obejrzyj filmik z lekcją DEMO - jak uczymy w Maturicie, jak mogą wyglądać zajęcia online :)

Witajcie serdecznie! Od 20 lat tłumaczę chemię. Studentom, maturzystom, licealistom. Pracowitym, leniwym, systematycznie, dorywczo, gdy nóż na gardle, gdy nauczyciel się uwziął ;) Wiem, wiem, chemia jest trudna. Ale tylko na pierwszej lekcji, uwierzcie! Celowo napisałam, że tłumaczę, ponieważ chemię trzeba zrozumieć . Moje lekcje nastawione są  na zrozumienie chemii, a nie wkuwanie na pamięć. Jeśli zrozumiesz podstawy, potem już jak w domino - jedno wynika z drugiego.
Wiecie, co najbardziej lubię, jako nauczyciel? Ten błysk zrozumienia w Waszych oczach i jednocześnie niedowierzania, że to takie proste… Wasze telefony z podziękowaniami… Waszą radość z sukcesu , w którego osiągnięciu pomogłam. Tak, nauczanie jest moją pasją! Jeśli coś można w ogóle zrozumieć, można to też zrozumiale wyłożyć ;) Zajęcia prowadzę bezstresowo, ale także wymagam!

Nie sztuką jest posiadać wiedzę. Sztuką jest nie tylko umieć ją przekazać, ale umieć przekazać w taki sposób, aby dzisiejsza młodzież, otoczona i przytłoczona "gotowymi rozwiązaniami", potrafiła i chciała zrozumieć . A potem umiała zastosować tę wiedzę w praktyce na maturze. Wszystko można wytłumaczyć na wiele sposobów. A dobry nauczyciel wie, który z nich jest najlepszy i który z nich niezawodnie i zawsze się sprawdza. Wie to wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu nie tylko w szkole, ale także na zajęciach dodatkowych, gdzie zrozumienie materiału jest podstawą.
Mnie samej zajęło wiele lat opracowanie własnych schematów i metod nauczania , sposobów tłumaczenia każdego działu i każdego zagadnienia. Teraz wiem, jakich użyć porównań i przykładów, jak pokierować tokiem myślenia ucznia , jakie dać zadania - aby określone zagadnienie jak najszybciej stało się jasne i pozostało w głowie na długo .

Największym problemem dzisiejszej edukacji jest fakt, że młodzież nie potrafi uczyć się samodzielnie . Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych ludzi, przejętych wysokim poziomem wymagań maturalnych – w 2011 roku powstało w Bydgoszczy Centrum Edukacyjne Maturita . Maturita została utworzona przeze mnie – rodzica i nauczyciela w jednej osobie - na podstawie wieloletnich doświadczeń i w odpowiedzi na realną potrzebę placówki, której celem jest nauczanie przez zrozumienie oraz nacisk na dodatkową pracę własną ucznia .

Zapraszam Was serdecznie do przygody z chemią :)

[*
Chemia na maturze*]
Chemia to jeden z przedmiotów, wymaganych przy rekrutacji na takie kierunki studiów jak: medycyna, weterynaria, stomatologia, ochrona środowiska czy biotechnologia. Bardzo często jednak rezygnujemy z wymarzonego kierunku, ponieważ wymagana jest tam właśnie chemia…
A przecież chemia to jeden z najprostszych przedmiotów maturalnych! Ponieważ:

 • Chemia jest ciekawa.
 • Chemia jest logiczna.
 • Chemii nie trzeba uczyć się na pamięć.
 • Jeśli dobrze znasz i rozumiesz podstawy chemii – reszta jest taaak oczywista!
 • Materiał maturalny z chemii nie jest duży. Obejmuje 7 - 8 podstawowych działów. Oczywiście cała wiedza opiera się na pierwszym: budowa atomu i prawo okresowości. To właśnie ta podstawa. Reszta jest logicznym rozwinięciem pierwszego.
 • Dużą część zadań stanowią obliczenia i pytania na myślenie. Wystarczy umieć liczyć i myśleć. I znać podstawy :)
 • Pytania na arkuszach maturalnych z chemii obejmują co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jakie i dobrze się do nich przygotować :)

Zapraszam na zajęcia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Gdański Uniwersytet Medyczny
Magister
Farmacja
01.2011 - 03.2013
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Doktor
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 57
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2022

Polecam z całego serduszka zajęcia u pani Doktor! ♥ Brałam udział w kursach w Maturicie, gdzie pani Dominika prowadzi wykłady, byłam także w Jej grupie. W końcu trafiłam na kursy, które potrafiły mnie zmotywować, zmusić do regularnej pracy. Cotygodniowe spotkania, poprzedzone wejściówką, powodowały, że naprawdę uczyłam się regularnie i dzięki temu uzyskałam wyniki pozwalające mi na wybór pomiędzy kilkoma uczelniami i kierunkami. Ostatecznie stanęło na stomatologii, mojej wymarzonej, więc Maturita naprawdę spełnia marzenia!
Dodam, że w szkole nie miałam rozszerzenia z chemii, więc zaczynałam praktycznie od zera. Początki były trudne, ale zacisnęłam zęby i dzięki wsparciu wspaniałych nauczycieli z Maturity, szczególnie pani Dominiki, uwierzyłam w siebie i po prostu - udało się!
Naprawdę jeśli ktoś się zastanawia - jak w dym do pani Dominiki, Ona przełoży wszystko, nawet kosmosy chemiczne, na zrozumiały język polski :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Podczas kolejnego podejścia do poprawy matury zapisałam się na zajęcia z chemii do Pani Dominiki i to był strzał w 10 ! Wreszcie ktoś ze spokojem i w zrozumiały sposób wytłumaczył mi rzeczy, których wcześniej bezsensownie uczyłam się na pamięć. Na zajęciach wszystkie zagadnienia omawiane były od początku, bardzo dokładnie, z wyjaśnieniem dlaczego tak się dzieje, dzięki temu rozwiązywanie zadań maturalnych nie sprawiało mi już kłopotu. Po roku zajęć z Panią Dominiką udało mi się poprawić maturę z chemii aż o 40% ! Z całego serca polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Polecam z całego serca, najlepszy nauczyciel jakiego miałem! Dzięki zajęciom z panią Dominiką w końcu zrozumiałem chemię, a nie jak w szkole wszystko na pamięć. 92% na maturce mówi samo za siebie. Bez pani Doktor i bez Maturity mógłbym co najwyżej pomarzyć o lekarskim. A teraz w końcu udało się! Pozdrawiam i bardzo dziękuję, robi Pani swietną robotę!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Zajęcia z Panią Dominiką to dowód na to, że można(!!!) dobrze wytłumaczyć chemię! Wszystkim tym, którzy jeszcze nie wiedzą jak skutecznie przygotować się do matury bądź stanęli przed dylematem czy warto poprawiać maturę polecam, żeby wybrali kurs z Panią Dominiką i zawsze słuchali jej rad. Dziękuję Pani za przekazana wiedzę, za 93% z chemii, za motywację do nauki i za wiarę w marzenia!:)

Centrum Edukacyjne Maturita

Olu, bardzo Ci dziękuję!!!! :D Bardzo się cieszę,że się udało! ♥ I to z TAKIM wynikiem! :D Powodzenia na nowej drodze życia :D

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Zajęcia z Panią Dominiką to czysta przyjemność. Wiedza jest przekazywana w sposób przystępny i nawet najtrudniejsze zagadnienia okazują się proste. Po każdych zajęciach wychodziłam zmotywowana i z umiejętnościami, których w szkole mi nie przekazano. Maturę z chemii napisałam na 95% i wiem, że to zasługa Pani Dominiki. Z czystym sercem polecam każdemu, kto przygotowuje się do matury i chce uzyskać wysoki wynik!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Pani Dominika to przesympatyczna osoba, dzięki której bariera uczeń-nauczyciel stała się praktycznie niewidoczna... na zajęciach nikt nie bał się pytać...a Pani za każdym razem z anielską cierpliwością tłumaczyła...ale a jak! Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, materiał przekazywany był w najprostszy możliwy sposób :D Zajęcia z Panią Dominiką gorąco polecam każdemu! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Pani doktor Hapka-Żmich jest niezwykle cierpliwym, przesympatycznym nauczycielem, z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Wszystkie nawet najbardziej skomplikowane tematy potrafi przekazać w bardzo prosty sposób. Dzięki zajęciom w Maturicie u pani doktor napisałam maturę z chemii na 96%! Nie mogłam w to uwierzyć, gdy sprawdziłam wynik ale widać cuda się zdarzają! Bardzo dziękuję pani za takie wspaniałe przygotowanie, naprawdę bez Pani, bez Maturity nie dałabym rady. Polecam wszystkim którzy mierzą wysoko kursy z panią doktor Hapką-Żmich.

Centrum Edukacyjne Maturita

Oj Kasia, Kasia.... Panikara jakich mało :D Jak mówiłam, że będzie 9 z przodu, to jest! :D Hahahah :D Powodzenia dzielna, pracowita (i panikująca) dziewczyno! :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pani Dominika to przykład (bardzo rzadkiego gatunku! ;D) nauczyciela z pasją i powołaniem, który jednocześnie wchodząc w swoją rolę nie zapomina, że też jest człowiekiem i kiedyś także przechodził ten ciężki trud ogarniania wiedzy chemicznej:D Wykazuje wiele zrozumienia, ale jednocześnie wymaga :) Pozytywna energia i ciężkościeralny uśmiech na twarzy daje dodatkowego kopa do działania! Jestem pod wielkim wrażeniem wypracowanych u Pani schematów nauczania danych tematów, dzięki którym wiedza jest poszerzana i nagle dzięki temu paradoksalnie staje się prostsza do przyswojenia!
Dziękuję!

Centrum Edukacyjne Maturita

Ola, bardzo dziękuję za takie piękne słowa! :D Ale sprawa jest prosta - jak uczniowie się starają to i nauczyciel się stara :D A Wy, Wasza cała grupa, po prostu byliście MEGA!!!! I wyniki o tym świadczą ♥ Dzięki kochana przyszła Pani Doktor!! :D Powodzenia w rekrutacji i w szukaniu ładnej stancji w wybranym mieście akademickim ;) :D

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor za cud, którego dokonała :D Chemia, mój koszmar senny, pięta Achillesowa, kompletna czarna magia odkąd pamiętam. Chciałam zdawać tylko biologię, odpuścić marzenia o medycynie. I to dzięki Pani namowom postanowiłam spróbować. I jestem Pani przeogromnie wdzęczna, bo udało się!! Praktycznie zaczynając od zera udało się napisać chemię na 85% :) Dziękuję Pani za motywację, za łopatologiczne i cierpliwe tłumaczenie, za takie ludzkie, ciepłe podejście. Jestem przeszczęśliwa. Polecam zajęcia u Pani Doktor wszystkim.

Centrum Edukacyjne Maturita

Aneta, bardzo, bardzo Ci gratuluję, naprawdę ciężko na to zapracowałaś! :D Teraz pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia na studiach, które no cóż... też nie są łatwe. I tak przy okazji... żeby nie było, że ja dokonuję jakichś cudów, że wystarczy przyjść na kurs i sprawa załatwiona... Kto czyta ten wpis - piszę jak jest: Aneta pracowała naprawdę dużo, jeżeli chcecie osiągnąć taki sukces, musicie nastawić się na naprawdę ciężkie pół roku. Praca w dzień i w nocy, setki zadań, arkuszy, pytań i odpowiedzi. No ale warto przecież! :D
Powodzenia Aneta, wielkie dzięki :D :*

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Polecam zajęcia u Pani Dominiki wszystkim, którzy marzą o medycynie. Zajęcia prowadzone są bardzo obrazowo, wszystko tłumaczone "na chłopski rozum", tak że każdy zrozumie, nawet jeśli jakiś temat jest naprawdę trudny. Pani Dominika ma anielską cierpliwość, zawsze odpowie na każde pytanie, zmusza nasze szare komórki do myślenia a nie tylko pracy odtwórczej. Do tego jest niezwykle sympatyczną osobą, chodziłam na zajęcia z ogromną przyjemnością. A efekt - jak na ten rok chyba niezły ;) 86% :D A zaznaczę, że każdy jeden z tych procentów to jej zasługa i moja wiedza pochodzi tylko z kursu Maturicie, który prowadziła pani Dominika. Najlepszy nauczyciel, jaki kiedykolwiek mnie uczył!

Centrum Edukacyjne Maturita

Kasiu, bardzo dziękuję :) I gratuluję, bo jak na ten rok - to naprawdę niezły wynik ;) Mam nadzieję, że spełni Twoje marzenia :) Powodzenia! :)

avatar
kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Zdecydowałem się na zajecia u pani Dominiki właśnie dzięki poniższym opiniom. I się nie zawiodłem! Lekcje prowadzone są w sposób dynamiczny, wszystko tłumaczone z dokładnością, wszelkie wątpliwości od razu wyjaśniane.  Pani Doktor to przesympatyczna osoba z ogromną wiedzą i jeszcze większą cierpliwością.) Polecam!!

Centrum Edukacyjne Maturita

Kuba, bardzo Ci dziękuję :) I jeszcze bardziej się cieszę, że jesteś zadowolony z matury :) Wierzę, że uda Ci się dostać na medycynę!!! Jak nie Ty, to kto? ;)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Pani Dominika jest bardzo dobrym nauczycielem. Ma ogromną wiedzę i wie, jak ją przekazać swoim uczniom. Super tłumaczy, bardzo przejrzyście, z licznymi niebanalnymi przykładami i zadaniami. Uczy jak zapamiętać wiele rzeczy biorąc je "na logikę ". Do tego jeszcze bardzo miła atmosfera :) Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita

Sara, bardzo dziękuję za miłe słowa :) Staram się ;) Mam nadzieję, że wszystko ładnie się poukłada, że na świadectwie będzie dziewiątka z przodu ;) I że uda Ci się z wymarzonym Gdańskiem ♥ Trzymam kciuki :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Świetne zajęcia, bez porównania z chemią w szkole. U Pani Doktor chemia staje się mega logiczna i prosta! Od nowego roku przychodzę na kurs xxl do Maturity bo wiem, że takich nauczycieli jak Pani Doktor Hapka-Żmich nie znajdę nigdzie!

Centrum Edukacyjne Maturita

Daria, cieszę się, że znów się zobaczymy ;) Będzie wesoło :D Ale wiesz, siedzisz w pierwszej ławce :P

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Najlepsze zajęcia ever! Polecam wszystkim, którzy już coś wiedzą i chcą doszlifować, ale także tym, którzy zaczynają od zera totalnego (patrz ja). Pani doktor prowadzi zajęcia tak, żeby wszyscy wszystko zrozumieli. Nawet te najtrudniejsze tematy przez maturzystów znienawidzony są tłumaczone w taki sposób, że wszystko staje się jasne, z licznymi przykładami i naprawdę tak obrazowo, że aż niemożliwe nie zrozumieć :-) Nigdy nie słyszałam, żeby jakiś nauczyciel tak barwnie i przez to tak ciekawie mówił o wiązaniach, entropii, ogniwach i w ogóle o wszystkim chemicznym :-) Koniecznie przyjdźcie na zajęcia do Pani doktor, przygotuje Was do matury z chemii jak nikt! Polecam z całego serca!!!

Centrum Edukacyjne Maturita

Małgosiu.... Z tym zerem totalnym to trochę przesadziłaś :P A nawet jeśli w jakichś działach to zero było..... to szybko nadrobiłaś materiał :D Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z maturki ;) Nie była trudna, ale jednak patrząc na postęp, jakego dokonałaś - masz mistrzostwo świata!!! :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Bardzo pomocne zajęcia, wiele mi dały, Pani Dominika bardzo dobrze tłumaczy, naprawdę jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!

Centrum Edukacyjne Maturita

Dziękuję Aniu! :) I powodzenia w rekrutacji i potem na studiach! :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

Dzięki zajeciom z Panią Doktor i jej prostym i logicznym tlumaczeniom, nie musiałam wkuwać całych stron podręcznika od chemii a ta nagle stała się dla mnie jasna i zrozumiała.
Pani Doktor jest świetnym nauczycielem, dlatego polecam w 100%! :)

Centrum Edukacyjne Maturita

Małgosiu, żadnego wkuwania! o.O Ale Ty wkuwać i tak nie musisz ;) Wszystko rozumiesz przecież. Mam nadzieję, że ta wiedza przyda się na nieorganicznej na 1 roku medycyny! :D Powodzenia! :D

avatar
seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Zajęcia u Pani Doktor oceniam bardzo wysoko. Pani Doktor naprawdę zależy na swoich uczniach. Nie tylko odklepać swoje i wyjść, ale faktycznie czuje się jakąś drogę, cel, sens. Zajęcia są prowadzone w bardzo uporządkowany sposób, wszystko jest tłumaczone od podstaw. WSZYSTKO zostało zrealizowane i przećwiczone aż na górkę. Polecam! Naprawdę świetne przygotowanie do matury, dobrze ulokowana kasa i spożytkowany czas!

Centrum Edukacyjne Maturita

Sebastianie, cel miałeś Ty. Ja wskazałam drogę. Razem przez nią przeszliśmy, cóż, bywało, że trzeba było ciągnąć za uszy :P Ale wiesz przecież, że to Twoja praca, Twoja systematyczność, Twój upór - to sprawiło, że osiągnęliśmy sukces :D Mam nadzieję, że wynik maturalny pozwoli Ci na spełnienie marzeń. Wierzę w to. Jestem tego pewna ;)

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Polecam, polecam, polecam!!!!
Pani Dominika jest bardzo dobrym nauczycielem. Świetnie potrafi przekazać materiał, posiada mnóstwo dodatkowych materiałów. Niesamowicie cierpliwa, z fenomenalnym podejściem do uczniów. Pani Dominika pomogła mi przygotować się do egzaminu maturalnego z chemii w starej podstawie, mimo że w szkole miałam chemię kilka lat temu i to jeszcze na marnym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i serdecznie wszystkim polecam :)

Centrum Edukacyjne Maturita

Emilia, bardzo Ci dziękuję za te przemiłe słowa. I to już teraz, przed wynikami maturalnymi. Bo wiem przecież, że Wasza matura - dla "Starszaków", była dużo trudniejsza niż ta "nowa". Wiem też, że chociaż poszło Ci dobrze - martwisz się, czy starczy punktów. Nową podstawę napisałabyś na 95-100%, jestem tego pewna... Kibicuję gorąco i Tobie i moim wszystkim "Starszaczkom". Musi się udać! Macie naprawdę ogromną wiedzę i wierzę, że nawet tę trudniejszą maturę - napisaliście bardzo dobrze ;)
Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Polecam zajęcia u Pani Doktor. Zajęcia zapadają w pamięć, świetnie prowadzone, dobry kontakt :-) Jeśli chemia, to tylko tu! :D

Centrum Edukacyjne Maturita

Ula, bardzo dziękuję za polecenie, bardzo się cieszę, że zajęcia Ci się podobały. Mam nadzieję, że Twój maturalny wynik otworzy Ci drzwi tam, gdzie sobie wymarzyłaś :) Powodzenia! :)

avatar
Bart
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Po raz pierwszy mogę powiedzieć: chemia jest prosta, jasna i logiczna! Tak jak to zawsze powtarza pani Dominika! Pół roku przygotowań do matury u pani Dominiki dało mi znacznie więcej niż cała chemia w szkole. Pani Dominika ma niezwykły dar tłumaczenia rzeczy nawet najbardziej zawiłych i najtrudniejszych ever - w sposób najlogiczniejszy i najprostszy na świecie. Nie ma tu miejsca na jakieś regółki do wkucia na pamięć. Wszystko, nawet to, co zazwyczaj właśnie opanowujemy pamięciowo, bo mie sposób zrozumieć - na lekcjach pani Dominiki staje się TAKIE OCZYWISTE!
Moja przygoda z chemią, nie ma co ukrywać, rozpoczęła się trochę późno, bo zmieniałem profil, więc wszystko było "na ostatnią chwilę". Pracowałem ciężko, ale efektów nie było. A imbecylem nie jestem raczej :P Przyszedł październik, strach blady padł na me oblicze. Rodzice postanowili ratować mnie korkami. Po rozmowie z panią Dominiką zdecydowałem się na kurs w Maturicie, który ona prowadzi. Bardzo zależało mi na lekcjach właśnie u niej (opinie), nie miała miejsca na korki, więc przyszedłem na kurs. I to była najlepsza decyzja! Kto się waha - że kurs, że dużo ludzi, że nie kameralnie, że nie indywidualnie - powtarzać będę zawsze dużymi literami: CHEMIA U PANI HAPKI JEST NAJLEPSZA I KURSY W MATURITA SĄ NAJLEPSZE!!! Naprawdę warto, jest duża ilość godzin, jest świetne tłumaczenie, są setki zadań, są arkusze. No i super przemiła atmosfera!
Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję, dodała mi Pani skrzydeł, nauczyła chemii, jestem lepszym człowiekiem ♥ ;)
A tak serio - polecam każdemu, kto chce dostać się na medycynę!!! Pracy dużo, ale wynik murowany!!! :D

Centrum Edukacyjne Maturita

Jejku..... Bartek, ja tak nieśmiało prosiłam o kilka zdań, a Ty aż tak.... O.o Dziękuję :) :3
Wiesz, też mam nadzieję, że wynik u Ciebie będzie "murowany", chociaż z Tobą to sam wiesz, raz 70% raz 100% (hahaha, pamiętam nawet Twoje sławetne 104% :P). Jestem ogromnie ciekawa Twoich wyników na świadectwie, mam nadzieję, że będą proporcjonalne do włożonej pracy (znów 104%...? :D). Jak dla mnie - już masz mistrzostwo! Życzę Ci teraz powodzenia w rekrutacji i wspaniałych wakacji! :)
Pozdrawiam!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Świetne korki, wszystko łopatologicznie i konkretnie :) Bardzo dziękuję :) Będę polecać wszystkim znajomym!

Centrum Edukacyjne Maturita

Cieszę się, że mogłam pomóc :) I gratuluję sukcesu w szkole ;)
Pozdrawiam :)

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Polecam serdecznie! Wszystko tłumaczone w bardzo przystępny sposób, nie można nie zrozumieć :) Sposób przekazywania wiedzy przez panią doktor Hapkę-Żmich bije na głowę nauczycieli w szkołach, którzy często nie rozumieją tego o czym mówią, bądź sprawiają takie wrażenie. Polecam wszystkim gotowym na sumienną pracę! Materiał do matury przerobiliśmy aż ponad program, szczególnie że w tym roku matura nie była trudna. Byłam super przygotowana, liczę na 95%. A te punkty, które straciłam - to z własnej głupoty niestety.

Centrum Edukacyjne Maturita

Kasiu, ujęłaś to najlepiej na świecie - "dla wszystkich gotowych na sumienną pracę". Bo to prawda, cudotwórcą nie jestem, musi dwoje chcieć na raz ;) Ale mam to szczęście, że większość moich Uczniów, w szczególności Ty Kasiu, naprawdę CHCE SIĘ UCZYĆ i pracuje sumiennie :) Stąd też mamy wyniki :)
Stracone punkty to wiesz sama, że przewidziałam :P I wiesz, że nie nazwałabym ich "z głupoty", acz o głupich błędach Waszych słyszeliście w kółko :P Z roztrzepania Kasiu to było ;) Z roztrzepania :)
Gratuluję świetnego wyniku! Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

avatar
monik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Polecam tego nauczyciela. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Uczestniczyłam nie w korepetycjach, tylko w kursie, który prowadzi Pani Dominika. Patrząc na cenę lekcji indywidualnych, to przy 142 godzinach kursu zaoszczędziłam jakieś 10 tys. zł :P
A tak na serio, świetnie prowadzone zajęcia, ciekawe i cierpliwe tłumaczenie i przy tym bardzo sympatyczna i ciepła atmosfera. Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita

Hahahahahha :D Monika, uwielbiam Twoje poczucie humoru! :D Faktycznie, zaoszczędziłaś całkiem sporo ;)
Cieszę się, że Ci się podobało, szczególnie że początkowo nie byłaś przekonana do zajęć w grupie. Ale jak mówiłam - indywidualnie nie byłybyśmy w stanie zrealizować aż tylu godzin.
Teraz trzymam kciuki za wyniki, mam nadzieję, że uda Ci się już w pierwszej rekrutacji dostać tam, gdzie sobie wymarzyłaś :)
Powodzenia! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Do matury jeszcze tydzień, ale nie ma na co czekać, opinię wystawiam już! Co Pani Doktor mogła zrobić - to zrobiła. Ile do głów mogła włożyć - włożyła. Tydzień przed maturą z chemii jestem na takim etapie, że już po prostu nie wiem, czego jeszcze mogłabym się uczyć. Wszystkie arkusze, wszystkie zadania przerobione. Dziwne to i nowe dla mnie uczucie - że wszystko wiem o.O
A to wszystko zasługa Pani Doktor. Nie tylko dlatego, że jest świetnym nauczycielem, że ma wiedzę, że umie ją przekazać, że wszystko nagle staje się jasne. Pani Doktor potrafi też pogonić do roboty! :D Ale i też dodać skrzydeł. Dodać otuchy ;) Czasem odnosiłam wrażenie, że Pani Doktor bardziej niż my sami - wierzy w nas i bardziej jej zależy niż niejednemu uczniowi.
Będzie co ma być. Ale liczę na 85-95%. A jeśli nie - to wrócę do Pani na kurs za rok i wtedy będzie stówka na pewno!
Wielkie podziękowania i życzenia samych sukcesów dla Pani! Aga :)

Centrum Edukacyjne Maturita

Agnieszko, już po maturach i już obie wiemy jak poszło... PRZEOGROMNE GRATULACJE!!! Wierzę, że te dwa drobne błędy to będą jedyne... I wtedy mamy 96%!!! Mam nadzieję, że z tej nieszczęsnej biologii uda Ci się zdobyć wystarczającą ilość punktów. Trzymam kciuki! I pomimo mojej wielkiej do Ciebie sympatii - to wolałabym, żebyś już nie wracała ;) Chyba że na kawkę pomiędzy zajęciami w CM :D

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2015

Jest to najlepszy nauczyciel chemii jakiego kiedykolwiek miałam. Potrafi przekazać wiedzę w bardzo prosty i zrozumiały sposób, krok po kroku pokazując skąd się biorą poszczególne zależności. Przy tym pani Dominika jest niezwykle cierpliwa, tłumaczy wszystko tak długo, aż wszyscy zrozumieją (jestem na kursie maturalnym, który prowadzi). A ponadto - poczucie humoru jest w gratisie :D
Tak więc - każdemu głąbowi nie rozumiejącemu nawet poleceń które czyta (np. ja...), nie mówiąc już o rozwiązywaniu zadań, gorąco polecam!!!
Ogólnie moja opinia może się zawrzeć w tym, że pani Dominika uczy dokładnie tak jak ma w opisie. NIE UCZY TAK JAK W SZKOLE (na pamięć i aby dalej ;/), tylko tak że by wszystko zrozumieć i zapamiętać.
Jest MEGA! :D

Centrum Edukacyjne Maturita

Moniczko kochana ♥ No już trochę przesadziłaś z tymi epitetami :P Mówię i o Tobie i o sobie :D
A z tym rozwiązywaniem zadań - to zawsze powtarzam - trzeba swoje odsiedzieć, przeliczyć, przepłakać czasem też ;) ale sukces wtedy murowany! Przesiedziane i przepłakane było, to wiem.... ale widzisz - sukces zawdzięczasz samej sobie, swojemu uporowi i pracowitości. Bardzo gorąco Ci kibicuję i wierzę w wysoki wynik na świadectwie maturalnym :D
Pozdrawiam Cię serdecznie i ogromnie dziękuję za takie piękne słowa ;) :*

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2015

Pani Doktor jest najlepszym nuczycielem chemii na świecie! Wspaniale tłumaczy, naprawdę wszystko rozumiem!! A chemia była dla mnie czarną magią :P Bardzo dziękuję!! Od września przyjdę na kurs, jeśli Pani będzie prowadzić. Proszę o mnie pamiętać ;) Kasia.

Centrum Edukacyjne Maturita

Kasiu, pamiętam o Tobie i wiesz, że już masz miejsce w mojej grupie :) Do zobaczenia zatem w nowym roku szkolnym :D Wierzę w nasz sukces majowy! ;)

avatar
uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
1 grudnia 2014

Pani Dominika choc nie ma formalnego wyksztalcenia chemicznego ma duza wiedzę kompetencje. Lekcje nie są zbyt tanie ale jakość ich jest dobra

Centrum Edukacyjne Maturita

Droga Uczennico, kimkolwiek jesteś, dziękuję za miłe słowa :D

avatar
Kevin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

Moja pierwsza lekcja z panią Dominiką pamiętam bardzo dokładnie. Oto przyszedł człowiek, który przez 18 swojego życia nigdy nie interesował się medycyna i nagle postanowił ze zostanie lekarzem.
Chemia, jako przedmiot, to była dla mnie czarna magia. Kompletny brak wiedzy, ledwo zdane liceum. „ Specjalista od beznadziejnych przypadków” ja zdecydowanie takim byłem.
Gdy szukałem korepetytorów, przedstawiając moja sytuacje. Nikt nie dawał mi szans i ładnie to ujmując „podziękował”. Wtedy natrafiłem na Panią Doktor.

Bardzo dobre metody nauczania, cierpliwość i pozytywna wiara w ucznia, to niektóre tylko cechy, jakie można przypisać Pani Dominice.
Dział po dziale…od temat do tematu sumiennie został przez nas przerobiony. Mimo mojego wcześniejszego braku styczności z chemia, metody, które Pani Doktor używała, bardzo jasno i wyraźnie przedstawiały świat chemii.
Zarówno zajęcia indywidualne oraz zajęcia w grupie Maturita przygotowały mnie do zdania egzaminów, które umożliwiły mi studia medyczne zagranica (Anglia).

Bardzo mocno polecam, najlepszy nauczyciel chemii, na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Jeśli chodzi o chemie, to z Panią Doktor nie ma rzeczy niemożliwych. Jest to osoba, która spełnia marzenia
Polecam każdemu. I jeszcze raz chciałbym podziękować za wiarę i cierpliwość, jaka wobec mnie Pani Doktor okazała.

Centrum Edukacyjne Maturita

Kevin, serdecznie Ci gratuluję :D Mówiłeś, że chyba wyjedziesz do Anglii, ale nie podejrzewałam, że jeszcze połączysz to z medycyną :D Zaskoczyłeś mnie! :D Bardzo się cieszę, że udało Ci się zrealizować plany, i to w 200% :D
Powodzenia! :D

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

"Specjalista od beznadziejnych przypadków" - takie zdanie można znaleźć zaraz na początku ogłoszenia. I właściwie czego bym tu nie napisał, celniejszego określenia nie znajdę.

Mój przypadek zdecydowanie do takich należał. Pierwszy raz maturę zdałem na 40%, później miałem 4 lata przerwy, aby we wrześniu zdecydować, że chcę zdać maturę z chemii w maju.

Zadanie z pozoru niewykonalne.. ale w końcu miałem do czynienia ze specjalistą od takich przypadków. Koniec końców maturę zdałem na 88% i dziś jestem już studentem kierunku lekarskiego.

Skuteczności metod nauczania nie będę opisywał, gdyż sam jestem ich żywą reklamą. W zasadzie dziesiątki osób które w dużej mierze dzięki Pani Dominice są już studentami akademii medycznych (w tym pokaźne "stadko" przyszłych lekarzy) mogłyby powiedzieć dokładnie to samo.

Ale nie o tym chciałbym głównie napisać. To co od razu rzuciło mi się w oczy to fakt, że Pani Hapka nie jest typowym nauczycielem. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak ciepłym podejściem do ucznia, w myśl zasady "wszyscy jesteśmy tutaj przyjaciółmi". Z perspektywy czasu widzę, jak ogromne to miało znaczenie, gdyż dzięki temu nie krępowałem się pytać nawet o najbardziej oczywiste rzeczy.

Na koniec dobra rada: spieszcie się, Pani Dominika jest niestety tylko jedna..

Centrum Edukacyjne Maturita

Paweł, Ty wiesz, że dla mnie jesteś MISTRZEM ŚWIATA!!!! To, czego dokonałeś, w jakim tempie, z jakim zaangażowaniem, z jakim wynikiem - to zasługuje na NAJWIĘKSZE, NAJSZCZERSZE MEGA GRATULACJE :D
Gratuluję także wyników na studiach, bo wiem, że są bardzo dobre ;)
I dziękuję za te przemiłe słowa :D

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2014

Wykłady prowadzone są na wysokim poziomie, z dogłębną analizom wszystkich zagadnień, które nie są zrozumiałe dla niektórych kursantów z ponad przeciętną cierpliwością. Byłem z nauki u owego wykładowcy bardzo zadowolony. Pomogło mi to dostać się na studia farmaceutyczne, mimo tego, że uczestniczyłem do klasy humanistycznej.

Centrum Edukacyjne Maturita

Bartek, Ty tej farmacji byłeś przeznaczony już w kołysce :D Przeznaczenia nie oszukasz ;) Pytanie tylko, jak Pan, przyszły Panie Magistrze, wytrzymał 3 lata na humanistycznym :P I wielkie gratulacje za ogromną zawziętość, ambicję i pracowitość. Bo i przeznaczeniu trzeba trochę pomóc - w Twoim przypadku szczególnie - zero chemii w liceum, a tutaj proszę - FARMACJA :D

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2014

Poprzedni korepetytorzy z chemii nie byli łaskawi. Jeden twierdził, że nigdy nie osiągnę z matury z chemii (poziom rozszerzony) zadowalającego wyniku, a drugi uznał, że nie zasługuję na to by się u niego uczyć. Wspaniałą dla mnie wiadomością był zatem wynik jaki uzyskałem - 85%! A wszystko dzięki Pani Hapce i mojej pracy. I warto zauważyć, że w moim przypadku jest to bardzo duży sukces nauczyciela, gdyż jestem uczniem leniwym, a chemia nie należała do przedmiotów, które lubiłem czy umiałem. Jednakże, Pani Doktor okazała się być tak dobrym dydaktykiem, że nie tylko wyjaśniła mi liczne chemiczne zagadki i niejasności, ale i przyczyniła się do mojego wzrostu zainteresowania chemią! Nieraz łapałem się na tym, że czytam niektóre działy z ciekawością, a nawet (o zgrozo!) z przyjemnością. Pomimo mojego gargantuicznego lenistwa (bo słowo "gigantyczny" to za mało) Pani Hapka zapędziła mnie do pracy i przy okazji pokazała jak powinien się zachowywać prawdziwy nauczyciel. Z anielską cierpliwością, wyjaśniała każdy dział i prawidła rządzące światem chemii. Jeżeli czegoś nie umiałem, to nie rozprawiała nad moim lenistwem godzinami, jak większość nauczycieli, tylko zakasywała rękawy i ponownie kreśliła po tablicy, tłumacząc co i jak. Pani Dominika to nauczyciel z pasją i widać to na pierwszy rzut oka. Polecam każdemu, zarówno pilnym uczniom, jak i wszystkim leniom czy osobom nierozumiejącym chemii. Dzięki Pani Hapce osiągnięcie wysokiego wyniku będzie o wiele łatwiejsze. Żałuje, że strona nie umożliwiła wstawienia oceny celującej, albowiem uważam, iż Pani Doktor tylko na taką zasługuję. Dziękuję ;)
Ps. Herbata i kawa bez dodatkowych opłat! Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita

Ojej, Jacku, aż nie wiem, co napisać... spłonęłam rumieńcem jak nastolatka :P Bardzo Ci dziękuję za tyle przemiłych słów :) Nie wiedziałam, że mam taką anielską cierpliwość o.O Myślę, że każdy nauczyciel powinien "zakasywać rękawy" i do skutku "tłumaczyć co i jak". Ale z tą anielską cierpliwością to trochę przesadziłeś... bo też kilka razy usłyszałeś, że Cię uduszę :P Mam nadzieję, że na tyle polubiłeś chemię, że nie będzie przysparzać Ci kłopotów na studiach. A swoją drogą - jestem niezmiernie ciekawa, który to nauczyciel stwierdził, że nigdy nie osiągniesz z chemii zadowalającego wyniku... Bardzo proszę, przekaż mu ode mnie pozdrowienia :D Przyszły Panie Doktorze, również pozdrawiam i powodzenia!!! :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Świetny nauczyciel, jedyny, który tyle kreśli po tablicy i tłumaczy wszystkim miliony razy z cierpliwością, ale bez owijania w bawełnę. Poświęci każdemu tyle czasu ile potrzeba. Potrafi zmobilizować do wypełniania kart z zadaniami, które uratowały mnie na tegorocznej, kosmicznej maturze. Polecam :)

Centrum Edukacyjne Maturita

Hahaha :) Asiu, uśmiałam się z tym kreśleniem po tablicy :D Dobrze, że jestem tylko praworęczna :) Bo gdybym mogła i prawą i lewą o.O to dopiero by się działo :P Bardzo serdecznie dziękuję za te przemiłe słowa i przede wszystkim jeszcze raz: przyszła Pani Doktor, GRATULUJĘ, GRATULUJĘ BARDZO!!! Duma mnie rozpiera i naprawdę tak bardzo się cieszę z Twojego sukcesu! A teraz do wypoczynku przed anatomią marsz! :)

avatar
maj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Perfekcyjny dobór słów- specjalista od beznadziejnych przypadków! Mimo ogromnych zaległości Pani Dominika wyciągnęła mnie na prostą w zaledwie pół semestru i zdałam chemie na tyle, ile oczekiwałam :) Najlepszy nuczyciel chemii na jakiego kiedykokwiek trafiłam! Polecam wszystkim ambitnym, jak i tym w maturalnym dołku.

Centrum Edukacyjne Maturita

Maju, przecież wierzyłam w Ciebie od początku!!! :D Chemia wchodziła Ci do głowy w takim tempie, że mnie czasem mózg wysiadał :P Nie przesadzaj z nauką na tej weterynarii, bo będziesz mądrzejsza od wykładowców ;) Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci samych sukcesów!!! :D

avatar
Pol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Polecam zajęcia z Panią Doktor! Naprawdę świetne tłumaczenie, wszystko układa się w logiczną całość, bardzo dziękuję :D Żeby tylko z tego majowego arkusza wyciągnąć te 85-88%. Po wstępnych obliczeniach wyszło 93%... I tej wersji się trzymajmy! :P
Jeszcze raz dziękuję!

Centrum Edukacyjne Maturita

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pawełku, wstrzymałam się z odpowiedzią do wyników, żeby nie zapeszyć ;) I teraz pozostaje mi tylko pogratulować Ci tych... 93% :P Zakład wygrany. Czekam na obiecaną czekoladę :D

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2013

Zajęcia z Panią Doktor polecam szczerze :) Przystępnie wytłumaczone zagadnienia, godziny ćwiczeń, anielska cierpliwość [nawet jeśli zadajemy to samo pytanie po raz tysięczny]. W pakiecie kawa i przyjazna atmosfera. Cały materiał staje się zrozumiały, można ze spokojem podejść do matury. Czego chcieć więcej?

Polecam kursy maturity z chemii i biologii :)

Udało mi się poprawić moje wyniki z matury i dostać na bioinformatykę na Politechnice Poznańskiej [jedynie 30 wolnych miejsc].

Centrum Edukacyjne Maturita

Oliwia, bardzo się cieszę, że Ci się udało, że jesteś zadowolona, serdecznie Ci gratuluję! Poznań jest prześliczny, przed Tobą najpiękniejsze lata:) Życzę Ci powodzenia na studiach, a po studiach - ciekawej, satysfakcjonującej pracy. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za miłe słowa:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Potwierdzam! Doskonały nauczyciel! Najlepsze korki na świecie! Pani Dominika wspaniale tłumaczy, tak jasno i w tak przystępny sposób:) I można pytać o wszystko bez obawy, że to głupie pytanie czy że "już powinnam to wiedzieć...". Wszystko od początku, systematycznie i logicznie. A przy tym wesoło, z uśmiechem, przy kawce. Polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę dobrze przygotować się do matury!

Centrum Edukacyjne Maturita

Kasiu, zaskoczyłaś mnie tą przemiłą opinią, szczególnie, że do Twojej matury jeszcze prawie dwa lata... Cóż, zostaje mi zatem obiecać, że nic się nie zmieni;) Będzie kawka, będą żarciki - z Tobą bez nich się nie obędzie:) Ale będzie i dużo pracy, chociaż tu także jestem spokojna, ponieważ lotność Twa i pracowitość bardzo duża:) Na razie ciesz się wakacjami, do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2013

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pani Doktor. Wszystko tłumaczone jest naprawdę od podstaw i bardzo dokładnie a przy tym bardzo ciekawie. I z dozą humoru Pani Doktor potrafi w taki niezwykle prosty i oczywisty sposób wytłumaczyć całą podręcznikową i szkolną „czarną magię”. Bardzo dziękuję. Na maturze z chemii 88%

Centrum Edukacyjne Maturita

Olu! Bardzo dziękuję za to, że mogłam częściowo przyczynić się do Twojego sukcesu:) Jestem z Ciebie bardzo dumna. Tym bardziej, że chyba tylko ja wiem, ile pracy włożyłaś w naukę, ile Cię to kosztowało nerwów i wyrzeczeń. Znam dobrze cenę tych 88%! Jesteś WIELKA! Pozdrawiam serdecznie;)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Zgadzam się z przedmówcą. Zajęcia na najwyższym poziome merytorycznym a przy tym w przemiłej atmosferze. Bardzo dziękuję.

Centrum Edukacyjne Maturita

Wojtku, gratuluję pięknego wyniku maturalnego i dziękuję za miłe słowa. Życzę wielu sukcesów! Pozdrawiam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Jeśli chemia to tylko u Pani Doktor! Mistrzostwo jeśli chodzi o tłumaczenie, zarówno podstaw jak i trudniejszych tematów. Nie można nie zrozumieć. Pracy było dużo, bo miałem znaczne zaległości chociaż w tym roku poprawiałem maturę. Jestem wdzięczny nie tylko za przekazaną wiedzę, ale za motywację i wiarę w mój nowoodkryty talent chemiczny ;) Bardzo dziękuję. A matura: 92% :D

Centrum Edukacyjne Maturita

Piotr, Ty akurat dobrze wiesz, że ten wynik to TWOJA i tylko TWOJA PRACA. Bo ten ułamek mojego wkładu w Twój sukces - to nic przy Twojej determinacji i pracowitości - można zaokrąglić. Weterynaria nie jest łatwym kierunkiem, moim zdaniem jest trudniejsza niż medycyna a praca w tym zawodzie, jeżeli chcesz coś osiągnąć, to ciężki kawałek chleba. Ale wierzę w Ciebie, wiem, że studia przejdziesz śpiewająco i w przyszłości będziesz wspaniałym lekarzem. Pozdrawiam i pochwalam wybór uniwersytetu ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Polecam, polecam, polecam! Nie ma lepszego nauczyciela, jestem tego pewien! Pani Doktor nie tylko ma wiedzę, ale wie jak przekazać ją takim tumanom chemicznym jak ja. Wszystko cierpliwie i jasno wytłumaczone, przećwiczone, powtórzone. Matura poprawiona o 32% :D Dziękuję!

Centrum Edukacyjne Maturita

Michale, Twój wynik jest naprawdę naszym wielkim sukcesem :) Troszkę obawiałam się o Ciebie, wiesz na pewno, szybciej piszesz i mówisz niż myślisz :D A tutaj taka niespodzianka! Chyba wziąłeś do serca moje rady i 3x wszystko sprawdzałeś... Na zajęciach nie mogłam z Ciebie wykrzesać >80%, chyba tylko raz mi się udało, kiedy za niesprawdzenie jeszcze raz obliczeń - linijka szła w ruch;) No teraz się wydało, że stosuję kary cielesne... Ale wynik jest? JEST! Brawo, jestem z Ciebie dumna bardzo, bardzo! Pozdrów ode mnie Warszawę :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Super nauczyciel! Polecam wszystkim:) Tłumaczy tak, że każdy zrozumie, z przykładami z życia, z zadaniami, z powtórkami. I zawsze z uśmiechem :D

Centrum Edukacyjne Maturita

Dominiczko, gratuluję Ci chemicznego sukcesu! Co prawda do matury jeszcze daleko, ale pamiętaj, że chemii trzeba uczyć się systematycznie - będziemy miały mniej roboty w klasie maturalnej ;) A tymczasem - udanych wakacji!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2013

Polecam wszystkim! Po maturze próbnej na 34% Pani Dominika w 4 miesiące "wyciągnęła" mnie na 78% na maturze. Pewnie na medycynę nie starczy, ale jak na 2,5 roku beznadziejnej chemii w szkole i moją odporność na wiedzę chemiczną dla mnie to wielki sukces! O medycynie nawet nie myślałam, ale teraz kiedy już tyle umiem może warto poprawiać za rok. Bardzo dziękuję!

Centrum Edukacyjne Maturita

Saro, ja również myślę, że obie dokonałyśmy cudu:) Ale to Twoja determinacja, chęć nauki, Twoja praca i poświęcony czas - to wszystko złożyło się na nasz sukces. Nie tylko gratuluję Ci wyniku, ale także pomysłu, aby za rok startować na medycynę. Naprawdę warto i myślę, że dasz sobie radę nie tylko z maturą, ale świetnie poradzisz sobie na studiach. I na pewno będziesz doskonałym lekarzem. Podziwiam, gratuluję i na razie życzę udanych wakacji:) I cóż, słyszałam, że "do zobaczenia" ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2013

Bardzo, bardzo gorąco polecam! :) Nigdy nie miałam lepszego nauczyciela chemii. Wszystkie zagadnienia, które były dla mnie czarną magią okazały się proste i logiczne! Pani Dominika jest ciepłą osobą, pełną zaangażowania. Cierpliwie wszystko tłumaczy, nawet jeżeli jest zmuszona robić to 10 raz :)
Zajęcia były dla mnie przyjemnością, dały mi więcej niż 3 lata w liceum. :)
Nauczyciel z pasją, widać że Pani Dominice zależy na swoich uczniach i kocha to co robi ;) Ma ogromną wiedzę, którą nam przekazuje i w dodatku poczucie humoru, dzięki któremu atmosfera na zajęciach jest bardzo miła :)

Centrum Edukacyjne Maturita

Olu, no nie przesadzaj, 10 razy to chyba się nie zdarzyło jeszcze ;) Chyba że powtarzanie "przestańcie się śmiać i skupcie się..." na niedzielnych porankach z chemią też się liczy ;) Oj bywało z Wami wesoło! Cieszę się, że podobało Ci się na zajęciach, dla mnie to także był przemiły czas. Życzę Ci powodzenia, trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli! Mówiłam, że chemię można nawet polubić ;) Pozdrawiam!

avatar
Agata :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2013

No cóż, przyszedł czas na podsumowanie :) z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie spotkałam lepszego nauczyciela chemii niż Pani Dominika. Jasno i cierpliwie wytłumaczy każde zadanie nawet największym matołom czyt. ja. Poza wiedzą, którą niewątpliwie Pani Dominika ma ogromną i którą potrafi w jasny sposób przekazać jest niesamowicie pogodną i sympatyczną osobą. Zdecydowanie polecam :)

Centrum Edukacyjne Maturita

Agatko, dziękuję... Ale co Ty tutaj o matołach?! Pogodzić studiowanie fizjoterapii z pracą, kursami i nauką do matury, znalezienie czasu na to wszystko i jeszcze robienie postępów, a przecież tak jest... to ja Tobie składam gratulacje! I życzę Ci powodzenia. Ach, przecież z Tobą moc MMMM ;) Musi być dobrze. Pozdrawiam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2013

Bardzo polecam zajęcia z panią Dominiką. Precyzyjnie i cierpliwie tłumaczy najtrudniejsze zagadnienia. Potrafi wyjaśnić wszystko w przejrzysty sposób, podając jasne i ciekawe przykłady. Wkłada w swoją pracę dużo zaangażowania. Pani Dominika motywuje do dalszej, ciężkiej pracy ale dzięki miłej atmosferze podczas zajęć, chemia staje się łatwiejsza do przyswojenia.

Centrum Edukacyjne Maturita

Dziękuję za przemiłą ocenę:) Michał, uczenie Ciebie to wielka przyjemność. Wiem, że w przyszłości zajdziesz wysoko, mam nadzieję w naukach medycznych :) Właściwie to jestem tego pewna :D Powodzenia!

avatar
Anusiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2013

Pani Dominika to profesjonalistka, a zajęcia zawsze pomagają mi zrozumieć coś z tej czarnej magii, jaką wydaje mi się być chemia :D. Nawet oporni na naukę nie ustrzegą się przed tą chodzącą encyklopedią chemiczną ;). Zdecydowanie polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita

Aniu, bardzo dziękuję i wiesz, że trzymam za Ciebie kciuki! Życzę Ci powodzenia! A co do tej encyklopedii... to trochę przesadziłaś ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2013

Pani Dominika to po prostu profesjonalistka...Jej pasja to chemia, którą potrafi świetnie wykładać,na zajęciach towarzyszy poczucie humoru..Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita

Monika, bardzo dziękuję :D Chociaż tak naprawdę pasją nie jest sama chemia. To Wy, przyjemność uczenia Was, tłumaczenia, sprawiania, że chemia staje się nawet logiczna :) a potem radość z Waszych małych i dużych sukcesów chemicznych ;) Życzę Tobie i wszystkim moim drogim Uczniom wielkiej lotności umysłu na maturze. Powodzenia!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2013

Nie ma lepszego nauczyciela, po prostu nie ma! Pani Dominika potrafi w bardzo prosty sposób wytłumaczyć wszystkie problemowe zagadnienia. Zajęcia odbywają się w zupełnie bezstresowej atmosferze i z nutką humoru, którego nigdy Pani Dominice nie brakuje. To wszystko sprawia, że chemię można polubić! Tak, więc z całego serca polecam zajęcia u Pani Dominiki, gdyż jest nie tylko świetnym nauczycielem, ale również bardzo dobrym człowiekiem, potrafiącym w chwilach zwątpienia dodać skrzydeł. :D Ja ze swojej strony BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC! Pozdrawiam.

Centrum Edukacyjne Maturita

Ojej, Moniczko... aż się zarumieniłam... Bardzo Ci dziękuję :D
I życzę naprawdę wysokiego wyniku w maju! Choć życzenia zbędne, jestem go pewna ;) Powodzenia, przyszła Pani Doktor!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2013

Zgadzam się z poniższymi opiniami i również gorąco polecam zajęcia z Panią Dominiką! Chemia tłumaczona jest w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Wszystko układa się w logiczną całość. Pełen profesjonalizm wraz z poczuciem humoru :D

Centrum Edukacyjne Maturita

Bardzo dziękuję! Cieszę się, że mogę pomóc:) Iza, życzę powodzenia na maturze, niech moc będzie z Tobą!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2013

Gorąco polecam. :) Rzetelnie i dynamicznie prowadzone zajęcia dodatkowo z humorem i miłą atmosferą. ;)

Centrum Edukacyjne Maturita

Paula, dziękuję za miłe słowa ;) Powodzenia!!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2013

Zajęcia prowadzone profesjonalnie, z bardzo dużym zaangażowaniem.
Miła atmosfera i dokładnie tłumaczone wszelkie problemy. Po każdych zajęciach wychodzi się z głową pełną wiedzy. :D

Centrum Edukacyjne Maturita

Szymonie, bardzo Ci dziękuję :D
I życzę Ci, życzę nam :), abyś każde zadanie maturalne rozwiązywał tak śpiewająco, jak te na dzisiejszych zajęciach!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2012

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Dominiką. Rzeczy dotąd nie do ogarnięcia okazały się być prostymi i logicznymi :D Samodzielna praca w domu + Pani Dominika i witajcie upragnione studia. DZIĘKUJĘ i pozdrawiam

Centrum Edukacyjne Maturita

Bardzo dziękuję :) I gratuluję!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2012

Rewelacja!!! Cała organiczna w rozszerzeniu zrealizowana na 4 spotkaniach! Nie wiem, jak Pani Dominika tego dokonała, ale naprawdę wszystko umiem i co najważniejsze rozumiem! Wiem, że do matury trzeba będzie jeszcze ostro się przyłożyć w tym roku. Ale już wiem, że z Panią Dominiką dam radę. Od października zaczynamy przygotowania, więc trzymajcie kciuki! Jeszcze raz dziękuję i polecam z ręką i nogą na sercu!!

Centrum Edukacyjne Maturita

Gratuluję małego sukcesu organicznego i czekam na duży sukces maturalny w maju:)

Do zobaczenia na zajęciach w październiku!

avatar
Minika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2012

Bardzo, naprawdę bardzo gorąco polecam wszystkim chemię u Pani Dominiki!!! Nie spotkałam jeszcze nauczyciela, który potrafi w tak jasny, klarowny, logiczny i przy tym ciekawy sposób wytłumaczyć CHEMIĘ. Po wielu innych korepetycjach, bezskutecznych, tu bez problemu zrozumiałam HYBRYDYZACJĘ... brrrrrrrrrr..... I oczywiście szereg innych zagadnień.
Ale najważniejsze - dostałam się na medycynę do Poznania!!! Bardzo Pani dziękuję i będę polecać Panią wszystkim znajomym :)
P.S. Pani Dominiko, tu mama Moniki. Jeszcze wtrącę tu swoje słówko podziękowań, bo naprawdę zrobiła Pani dla nas bardzo wiele. Bardzo serdecznie pozdrawiamy i życzymy sukcesów!

Centrum Edukacyjne Maturita

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Wierzę Moniczko, że bez problemu poradzisz sobie z nieorganiczną na I roku. Szczególnie z hybrydyzacją :)
Życzę Ci wspaniałych 6 studenckich lat. A i przyznam się, że troszeczkę zazdroszczę.
A Rodzicom gratuluję wspaniałej córki!
Powodzenia i pomyślności na kolejnym etapie życia :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2012

Świetna nauczycielka.
Poprawiłam swój wynik z matury o 32% co mówi samo za siebie. Zrozumiałam zagadnienia które sprawiały mi trudność w szkole i powtórzyłam cały materiał. Polecam :)

Centrum Edukacyjne Maturita

Aniu! Serdecznie gratuluję Ci świetnego wyniku! Bardzo się cieszę, że częściowo przyczyniłam się do tego. Wiem jednak, że to Twoja praca i godziny ślęczenia nad Witowskim i Pazdrą są głównymi sprawcami Twojego sukcesu:) Powodzenia w dalszym kształceniu!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2012

Nauczyciel jak najbardziej godny polecenia, wymagajacy, ale po wczesniejszym wytlumaczeniu materialu. Serdecznie polecam wszystkim, ktorzy szukaja naprawde dobrego Korepetytora.

Centrum Edukacyjne Maturita

Tomku! Lotność Twa i pojętność wielka. Będziesz naprawdę świetnym lekarzem. Liczę na zniżki, kiedy będziesz już docenianym kardiologiem:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2012

Pani Dominika świetnie potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe zagadnienia. Poczucia humoru również nie da się nie zauważyć :D Jestem bardzo zadowolona z zajęć.

Centrum Edukacyjne Maturita

Bardzo dziękuję Moniczko. Mam nadzieję, że ta wiedza chemiczna, która mam nadzieję stała się jasna i oczywista - przyczyni się do Twojego maturalnego sukcesu! Powodzenia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.