Przemysław Konior

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kozy
Bielsko-Biała
Pisarzowice
Kęty
Bujaków
Kobiernice
Porąbka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 45 / 60 min

Przemysław Konior

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich zainteresowanych.
Skończyłem studia na kierunku matematyki stosowanej ze specjalizacją modelowanie matematyczne na Politechnice Krakowskiej i chętnie udzielę korepetycji, pomogę w rozwiązywaniu zadań z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Egzamin dojrzałości mam już dawno za sobą i jestem naprawdę zadowolony ze swoich wyników i obecnych studiów. Doskonale zdaję sobie sprawę jakie problemy niesie za sobą nauka matematyki, więc podchodzę do wszystkiego ze spokojem oraz bardzo cierpliwie powtarzając na bieżąco trudne zagadnienia - oczywiście aż do skutku. Posiadam doświadczenie, ponieważ już od dawna prowadzę naukę tego przedmiotu dla wszystkich.
Możliwość prowadzenia zajęć "podwójnych". Jeśli masz kolegę/koleżankę, która również ma problemy z matematyką i chcielibyście zapłacić mniej za wspólne korepetycje, piszcie bez zastanowienia, ponieważ: "da się zrobić".
Uczę od 5 lat I zawsze każdy był bardzo zadowolony z mojego sposobu nauczania. Około 25 maturzystów zdało już maturę z moją pomocą.
Jestem osobą towarzyską, zapewniam że z każdym nawiążę wspólny język.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Telefon - 509051144

W przypadku, gdy nie odbieram, bardzo proszę o wiadomość sms, zapewne oddzwonię lub skontaktuje się w inny sposób :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Przemysław Konior
Bielsko-Biała
NIP: 7543125293

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Bardzo polecam Przemka. Materiał z matematyki potrafi wytłumaczyć w bardzo przejrzysty sposób, czasami nawet przysłowiową „łopatą” aby upewnić się ze wszystko zrozumieliśmy. W razie watpiwości służy nam pomocą. Korepetycje odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Jako osoba Przemek jest bardzo przyjacielski i potrafi znaleźć wspólny język. Godziny korepetycji mogą być bardzo elastycznie dopasowane. Dzięki niemu zdałem maturę podstawową na 64%.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Korepetycje maturalne zaczęłam dopiero w marcu, ale z pomocą, wiedzą i cierpliwością Przemka udało mi się zdać maturę na wcześniej dla mnie nieosiągalne 58%. Lekcje zawsze przebiegały w przyjemnej atmosferze, Przemek daje z siebie wszystko, zawsze. Znajdzie sposób, żeby dotrzeć do każdego, bez względu na stopień trudności zadań. Przerabia mnóstwo materiału, wszystko dokładnie tłumaczy, nie pozostawia żadnych niejasności. Zawsze stara się dopasować do ucznia, również godzinowo, co jest również dużą zaletą.
Polecam :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Swietny nauczyciel i człowiek, od podstawówki lecialem na ocenach dopuszczajacych, a dzieki niemu w 3 miesiace zdałem maturke na 50% :)
Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Miałam problem z matematyką, bowiem "dwója" na zakończenie I klasy średniej, to chyba wręcz wstyd niż okazja do pochwał i dumy. I co się stało dzięki Przemkowi ? "4" na koniec III klasy i dodatkowo matura, nie tylko na poziomie podstawowym , ale również rozszerzonym i to z takim wynikiem, że gdyby ktoś mi powiedział 2 lata temu, że będę w stanie to zrobić, to chyba bym go wyśmiała :D
Najlepszy nauczyciel, jakiego można sobie wymarzyć. Jasne i przejrzyste tłumaczenie, o wszystko można w każdej chwili zapytać. Praktycznie każde zadanie jest omawiane z różnych stron i na różne sposoby. Super zajęcia, w przemiłej atmosferze, rzetelny, bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Przeogromna cierpliwość, nie pozostawiał nierozwiązanych problemów. Bardzo uprzejmy i kulturalny, działa według ściśle określonego przez siebie planu, który jest bardzo dobrze dopasowany do kryteriów maturalnych.
Mogę śmiało powiedzieć, że udzielanie korepetycji, to nie tylko jego praca, a zarazem pasja, której się w pełni oddaje. Czasem zadania potrafi wytłumaczyć poprzez proste przykłady z życia codziennego. Dzięki temu naprawdę można wszystko bardzo skutecznie zapamiętać.
Kolejnym plusem jest fakt wielokrotnego przerobienia i w konsekwencji wyćwiczenia i utrwalenia danego materiału.
Jeżeli zdajesz maturę z matematyki i co najważniejsze, chcesz ją dobrze zdać, koniecznie zgłoś się do Przemka. Nie wyobrażam sobie lepszego przygotowania !

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Przemek jest najlepszym korepetytorem z jakim miałam styczność do tej pory. Tlumaczy bardzo zrozumiale i do skutku. Godziny korepetycji bardzo elastyczne. Atmosfera świetna, chłopak bardzo przyjazny, a matematyka z nim prostsza! :) poprawka zdana w stopniu bardzo dobrym. POLECAM!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Przemek jest najlepszym nauczucielem matematyki z jakim miałem przyjemnośc współpracować. Wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, sumiennie i jednocześnie bardzo przejrzyście. Lekcje przebiegają w bardzo przyjemnej i luzniej atmosferze. Lekcje matematyki z Przemkiem należały do czystej przyjemności, podczas zajęć które trwały dwie godziny bardzo sprawnie i dokładnie przerabiałem każdy temat do matury z matematyki. Bardzo polecam Przemka, z jego pomocą mature z matematyki można zdać na 100 % :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Przemek to zdecydwanie taki korepetytor, który znajdzie sposób na wytłumaczenie danego tematu dla każdego ( bezezgledu na poziom wiedzy ). Mi osobiście pomógł świetnie przygotować się do matury.
Dzięki niemu zaczęłam nawet trochę lubić ten przedmiot :D
Dodatkowo nie ma problemu z ustalaniem dogodnych terminów.
Trzeba tez zaznaczyć, że bardzo łatwo nawiązuje się z nim kontakt.
Podsumowując bardzo polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Bardzo dobry nauczyciel. Uratował mi życie, ponieważ dzięki Niemu zdałam poprawkę matury z matematyki w sierpniu tego roku i jestem bardzo zadowolona. Bardzo spokojny i opanowany. Tłumaczy bardzo powoli i zrozumiale tak, że każdy jest w stanie Go zrozumieć. Uważam, że to dobry wybór dla tych, którzy mają problem z matematyką jak i dla tych, którzy chcieliby nauczyć się czegoś więcej. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Godny zaufania, rzetelny i komunikatywny. W logiczny i w łatwy do zrozumienia sposób tłumaczy matematykę. Udziela mi korepetycji juz od dłuższego czasu, dzięki niemu moje oceny się znacznie poprawiły.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Zdecydowanie mogę polecić Przemka. Matematyka jako bardzo trudny przedmiot była dla mnie wyzwaniem, a teraz wszystko staje się łatwiejsze. Z godziny na godzinę zaczynam kojarzyć więcej faktów. Przemek tłumaczy wszystko cierpliwie i jeśli trzeba - zostanie nawet dwie godziny lub więcej. Teraz nauka do egzaminu gimnazjalnego idzie mi znacznie lepiej. Mogę polecić Przemka z czystym sumieniem!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2014

Serdecznie polecam Przemka, tłumaczy matme w bardzo prosty i logiczny sposób. Dzięki niemu zacząłem w końcu rozumieć matematykę i moje oceny się poprawiły. Nie prowadzi lekcji z zegarkiem i nie wychodzi po upływie 60 minut , tylko cierpliwie tłumaczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.