Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski80 / 60 min

Jean

Opis ogłoszenia

KONWERSACJE z NATIVE SPEAKER. Salut! Jeśli zależy Ci na systematycznym rozwoju, sprawności językowej i skutecznej komunikacji, chętnie z Tobą popracuję, niezależnie od tego na jakim jesteś poziomie. Oferuję Ci możliwość wymiany językowej w miłej atmosferze, a w razie potrzeby, wsparcie w języku polskim. Zaspokoję ciekawość tych, którzy pragną poznawać tradycję i kulturę Francji. Pomogę w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także przygotuję cię profesjonalnie do rozmowy o pracę. Oferuję także tłumaczenia (fr-pol, pol-fr), korektę i redakcję wszelkich tekstów po francusku. Możliwość pracy online. Bienvenue! tel.: 504 630 639 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.