Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Białe Błota
Niemcz
Włóki
Dobrcz
Ciele
Osielsko
Borówno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 45 min

Pawel

Opis ogłoszenia

Dostosuję naukę do indywidualnych potrzeb. Uczę również metodą bezpośrednią (unowocześnioną wersją metody Callana), promowaną jako 4x szybszą od tradycyjnej i szlifującą w głównie umiejętność mówienia.

Możliwe są konwersacje, korepetycje i pomoc w przygotowaniu na egzamin ósmoklasisty, maturę, FCE lub TOEFL. Korepetycje online przez Skype również wchodzą w grę (cena do ustalenia).

Ukończyłem kolegium nauczycielskie w Bydgoszczy oraz filologię angielską na UMK w Toruniu. Miałem okazję przebywać w Stanach Zjednoczonych i kilkukrotnie w Wielkiej Brytanii. Aktualnie pracuję jako nauczyciel. Posiadam wiele materiałów i chętnie przekażę Tobie potrzebną wiedzę.

Mam możliwość dojazdu, także w okolice Bydgoszczy. Zapraszam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.