Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Katowice
Sosnowiec
Siemianowice Śląskie
Tychy
Ruda Śląska
Świętochłowice
Będzin
Piekary Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 120 / 60 min

Przemysław

Opis ogłoszenia

SKRZYPCE. PROFESJONALNE LEKCJE gry na skrzypcach prowadzone przez doświadczonego pedagoga, skrzypka, koncertującego kameralistę. Dla uczniów o każdym stopniu zaawansowania. Gwarancja właściwego ustawienia aparatu gry i przekazanie solidnych podstaw uczniom początkującym pomoże uniknąć problemów instrumentalnych w przyszłości. Szczegółowa praca nad programem technicznym i utworami z uczniami szkół podstawowych i średnich. Rozwiązywanie problemów technicznych, "leczenie" przyczyn problemów w grze. Nauka prawidłowego ćwiczenia samodzielnego. Praca nad stroną techniczną i muzyczną. Nauka w oparciu o nowoczesną wiolinistykę oraz wiedzę kilku pokoleń najlepszych pedagogów skrzypcowych w Polsce i za granicą. Czas trwania lekcji - od 30 do 90 min.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.