Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Kraków (Stare Miasto)
Muzyka100 / 60 min

Bartosz

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Pierwsza lekcja 20zł!

Zapraszam na lekcje gry na pianinie/fortepianie
 Jestem studentem Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalność gra na fortepianie. Udzielam lekcji gry zarówno od podstaw jak i na wyższych poziomach zaawansowania.
Posiadam doświadczenie pedagogiczne, nauczanie sprawia mi wiele radości przez co moje lekcje odbywają się zawsze w miłej atmosferze. Swoją wiedzę zdobywałem na licznych kursach mistrzowskich i seminariach.
Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych

 Pozdrawiam i zapraszam!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Krakowie
Gra na fortepianie
Kursy i szkolenia
.
Kursy Mistrzowskie i lekcje otwarte
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.