Paweł Otfinowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Poznań (Wilczak)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam na imię Paweł. 10 lat Mieszkałem we Włoszech, gdzie w słonecznej Toskanii na Uniwersytecie w Pizie ukończyłem studia humanistyczne pierwszego i drugiego stopnia w kierunku Artystycznym - Historii Sztuk Audiowizualnych i Nowych Mediów otrzymując maksymalną liczbę punktów wraz z honorami uniwersyteckimi.

Oferta:
Oferuję konwersację i ćwiczenia gramatyczne w języku włoskim dla uczniów ze znajomością języka na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym. Moim celem jest pomoc w pogłębianiu znajomości słownictwa i pewności siebie ucznia który zna już podstawy lecz ma ciągle problemy z komunikacją werbalną. Swoją pozytywną energią potrafię zachęcić słuchacza do nauki. Cechuje mnie dynamiczna i ciekawa osobowość. Lubię uczyć, moja empatia pomaga mi zrozumieć potrzeby ucznia.
Do skorzystania z mojej oferty zachęcam każdego kto kocha włoską kulturę, historię, sztukę, malarstwo, architekturę, kuchnię lub po prostu chce poprawić swoje znajomości językowe by sprostać egzaminom lub wyjazdom turystycznym i biznesowym.

Certyfikaty:
Certyfikat znajomości języka Włoskiego Uniwersytetu w Pizie,
Dyplom ukończenia stacjonarnych studiów pierwszego i drugiego stopnia prowadzonych w języku włoskim.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek
Sobota17:00 - 20:00
Niedziela17:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.