Paweł Misztal

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Matematyka40 - 50 / 60 min

Paweł Misztal

Opis ogłoszenia

Oferuję pracę z uczniem słabszym jak i zdolniejszym. Mogę dostosować się do potrzeb (praca z podręcznikiem, materiał dodatkowy)
Jestem studentem Akademii Górniczo-Hutniczej. Posiadam roczne doświadczenie z pracą z dziećmi w wieku szkoly podstawowej (2-7 klasa szkoły podstawowej). Do tej pory uczyłem 3 uczniów. Rodzice dzieci byli bardzo zadowoleni z mojej pracy, gdyż polecali mnie innym. Podchodzę do lekcji profesjonalnie, jestem zawsze przygotowany.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.