Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Nowy Targ
Czarny Dunajec
Zakopane
Chochołów
Ciche
Czerwienne
Ratułów
Stare Bystre
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki45 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Myślałeś kiedyś czym tak naprawdę jest matematyka? Oprócz tego, że matematyka jest matką wszystkich nauk, spędzającą sen z powiek wielu uczniów i studentów, to oprócz tego, jak napisał Galileusz -
"jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat".

Nie jestem zwykłym korepetytorem oferującym nauczanie z tego ekscytującego przedmiotu jakim jest matematyka, lecz pewnego rodzaju przewodnikiem i chciałbym pokazać Ci, jak fantastyczny jest to przedmiot. Pragnę podzielić się z Tobą moją wiedzą. Jednym z moich celów podczas nauczania jest uświadomienie Ci, że przedmiot ten nie musi objawiać się tylko nudnym i schematycznym myśleniem, które często i tak nie przynosi oczekiwanych skutków. Ze mną poznasz nowe oblicze matematyki, które da się polubić, a przede wszystkim zrozumieć. Swoje lekcje buduję na przekazywaniu jasnej i zrozumiałej wiedzy, cierpliwości i motywacji, a także bezstresowej atmosferze. Jedyne czego będę od Ciebie oczekiwał to zaangażowania i wiary w to, że możemy osiągnąć postawiony przez Ciebie cel - niezależnie czy jest to poprawienie ocen czy osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze.

Oferuję również nauczanie z języka niemieckiego. Jest to język wbrew pozorom prosty do przyswojenia, pod warunkiem, że nauczyciel ma talent do przekazywania wiedzy innym. Nauczyciele w szkołach są często ograniczeni nie są w stanie dobitnie przekazać pewnych zagadnień, ponieważ muszą skupić się na większej liczbie uczniów, co też tyczy się wszystkich przedmiotów. Trzeba również pamiętać, że Jeder Anfang ist schwierig” (każdy początek jest trudny), lecz ze mną początek przygody z tym językiem czy też nadrobienie zaległości będzie niemal przyjemnością!

Zapraszam także na naukę w wakacje, na którą decyduje się coraz więcej osób, będąca idealnym sposobem na:
- przyswojenie niezrozumiałego i zaległego materiału, aby w kolejnym roku nauka przebiegała łatwiej i skuteczniej, bez braków z poprzednich lat, które z czasem mogą stać się coraz większe,
- poszerzenie swojej wiedzy o wybrane zagadnienia, aby kolejny rok w szkole był dużo łatwiejszy i pozwolił na stałe utrwalić przyswojony wcześniej materiał,
- przygotowanie się do egzaminu, aby zdać go jak najlepiej i uzyskać upragniony wynik.

Swoje usługi oferuję na terenie Podhala w atrakcyjnej cenie - 45 złotych za 60 minut wraz z możliwością dojazdu do klienta!
Reasumując, jestem gotów pomóc Ci w:
- przygotowaniu do matury;
- zrozumieniu bieżącego materiału szkolnego;
- przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek;
- nadrobieniu wszelakich zaległości.

Zapraszam do kontaktu: 793 567 074

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Dzięki Pawłowi zdałam maturę poprawkową. Bardzo się cieszę. Polecam bo bardzo dobrze tłumaczy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Matematyka była dla mnie największym koszmarem w szkole. Miałem bardzo duże braki ze wcześniejszego etapu nauczania, lecz Pan Paweł pokazał mi, że matematyka nie jest taka straszna. Dzięki niemu zdałem maturę na 92%. POLECAM!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

W ciągu 1 miesiąca z 25% do około 80% z matury z matematyki. Dzięki Paweł.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

Najlepszy nauczyciel matematyki ,jakiego do tej pory spotkałam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2017

Z takim nauczycielem matematyka wcale nie jest taka straszna. Tlumaczy wszystko "po ludzku". Zadania rozklada na czynniki pierwsze i na spokojnie tlumaczy. Super. Bardzo jestem zadowolona z korepetycji. Nie bylo rowniez zadnego problemu, zeby dogadac sie co do godzin lekcji dogodnych dla obu stron

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Witam! Polecam tego korepetytora, mój syn uczęszcza do niego z wielką przyjemnością i zaangażowaniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.