Paweł Melski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław (Ołtaszyn +3)

Paweł Melski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Paweł Melski

O mnie

Pav.love.sky (pawlowski) to połączenie świeżego, alternatywnego, akustyczno-elektronicznego brzmienia z charakterystycznymi gitarowymi motywami. Nieodłącznym dopełnieniem instrumentów jest szybko wpadający w ucho, aksamitny głos wokalisty i założyciela grupy - Pawła. Dzięki tym wszystkim składowym piosenki swoim klimatem z pewnością bardziej przypominają te „zza oceanu”, aniżeli tworzone przez rodzimych artystów.

Pav.love.sky wydał w czerwcu 2016 roku debiutancką płytę pt. ’91. Został on zauważony dzięki utworowi ‘Moments’, który m.in. reprezentował województwo opolskie na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Piosenka przez kilka tygodni utrzymywała się na wysokich miejscach listy przebojów radia Pomorza i Kujaw, a do dziś odtwarzana jest w wielu rozgłośniach regionalnych. Zespół został również zauważony i zaproszony przez Piotra Stelmacha z „Trójki” do udziału w jam session na trasie Maratonu Warszawskiego w samym sercu stolicy. Najważniejszym osiągnięciem w krótkiej, niespełna dwuletniej historii zespołu było wygranie 4. edycji Koz All Music Festival. W nagrodę grupa otrzymała fundusze na wydanie płyty oraz support przed Dawidem Podsiadło. 19 listopada 2017 r. grupa zajęła II. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Muzyczna Jesień" w Grodkowie.

Występował obok takich artystów jak: Dawid Podsiadło, Kamil Bednarek, Ryszard Rynkowski, Andrzej Rybiński

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  09.2000 - 06.2011
  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
  Gitara
  10.2010 - 06.2015
  Uniwersytet Opolski
  Magister
  Prawo
  09.2017 - aktualnie
  Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki
  Nauczyciel kontraktowy
  Nauczyciel gitary
  10.2017 - aktualnie
  Uniwersytet Wrocławski
  Pedagogika - podyplomowe
  Kursy i szkolenia
  02.2014
  Kurs Wychowawcy Kolonii
  Doświadczenie
  09.2012 - 10.2017
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie
  09.2017 - aktualnie
  Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki
  09.2017 - aktualnie
  Szkoła Muzyczna "Arka" we Wrocławiu

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 2
  avatar
  Olek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 listopada 2018

  Super, polecam lekcje z Pawłem. Profesjonalne podejście do tematu :)

  avatar
  Bernadeta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 maja 2017

  Nauczyciel o wspaniałym podejściu do dzieci, cierpliwy i staranny. Moja córka uczy się grać dopiero 6 miesięcy (lekcje dwa razy w tyogdniu) i już potrafi sama zagrać wiele pięknych melodii, a dodatkowo odważyła się śpiewać i grać równocześnie piosenki które każdy zna - "Hej Sokoły" śpiewamy na dwa głosy ;) Polecam lekcje u Pana Pawła!
  Pozdrawiam Bernadeta

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.