Paweł Melski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław (Ołtaszyn +3)

O mnie

Pav.love.sky (pawlowski) to połączenie świeżego, alternatywnego, akustyczno-elektronicznego brzmienia z charakterystycznymi gitarowymi motywami. Nieodłącznym dopełnieniem instrumentów jest szybko wpadający w ucho, aksamitny głos wokalisty i założyciela grupy - Pawła. Dzięki tym wszystkim składowym piosenki swoim klimatem z pewnością bardziej przypominają te „zza oceanu”, aniżeli tworzone przez rodzimych artystów.

Pav.love.sky wydał w czerwcu 2016 roku debiutancką płytę pt. ’91. Został on zauważony dzięki utworowi ‘Moments’, który m.in. reprezentował województwo opolskie na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Piosenka przez kilka tygodni utrzymywała się na wysokich miejscach listy przebojów radia Pomorza i Kujaw, a do dziś odtwarzana jest w wielu rozgłośniach regionalnych. Zespół został również zauważony i zaproszony przez Piotra Stelmacha z „Trójki” do udziału w jam session na trasie Maratonu Warszawskiego w samym sercu stolicy. Najważniejszym osiągnięciem w krótkiej, niespełna dwuletniej historii zespołu było wygranie 4. edycji Koz All Music Festival. W nagrodę grupa otrzymała fundusze na wydanie płyty oraz support przed Dawidem Podsiadło. 19 listopada 2017 r. grupa zajęła II. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Muzyczna Jesień" w Grodkowie.

Występował obok takich artystów jak: Dawid Podsiadło, Kamil Bednarek, Ryszard Rynkowski, Andrzej Rybiński

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 06.2011
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
Gitara
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Opolski
Magister
Prawo
09.2017 - aktualnie
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki
Nauczyciel kontraktowy
Nauczyciel gitary
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Pedagogika - podyplomowe
Kursy i szkolenia
02.2014
Kurs Wychowawcy Kolonii
Doświadczenie
09.2012 - 10.2017
Ośrodek Kultury w Niemodlinie
09.2017 - aktualnie
Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki
09.2017 - aktualnie
Szkoła Muzyczna "Arka" we Wrocławiu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Super, polecam lekcje z Pawłem. Profesjonalne podejście do tematu :)

avatar
Bernadeta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Nauczyciel o wspaniałym podejściu do dzieci, cierpliwy i staranny. Moja córka uczy się grać dopiero 6 miesięcy (lekcje dwa razy w tyogdniu) i już potrafi sama zagrać wiele pięknych melodii, a dodatkowo odważyła się śpiewać i grać równocześnie piosenki które każdy zna - "Hej Sokoły" śpiewamy na dwa głosy ;) Polecam lekcje u Pana Pawła!
Pozdrawiam Bernadeta

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.