Paweł Małek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piekary Śląskie (centrum)
Katowice (Ligota +3)
Ruda Śląska (Ligota +1)
Chorzów
Bytom
Siemianowice Śląskie
Chemia30 / 60 min

Paweł Małek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

CHWILOWO BRAK WOLNYCH MIEJSC

- Nie wiesz jak się tworzy wzory Fischera?
- Masz problem z reakcjami redox?
- Nie radzisz sobie z tworzeniem soli?
- Nie potrafisz zapamiętać najważniejszych informacji dotyczących manganu i chromu?
- Nie znalazłaś/-eś korepetytora, który prowadziłby zajęcia w miłej atmosferze ?

Trafiłaś/-eś idealnie!

Oferuję:

  • Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z chemii
  • Przygotowanie do matury z chemii podstawowej i rozszerzonej
  • Przygotowanie do egzaminów z chemii na studiach (z zakresu licealnego) np. na kierunku kosmetologia
  • Pomoc w nauce do poprawy oceny z chemii w zakresie gimnazjum i liceum

Jestem studentem IV roku medycyny. Najważniejsze jest dla mnie wytłumaczenie tego co niezrozumiałe lub niedoszlifowane.
PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Zajęcia prowadzę tylko i wyłącznie na Śląsku (najlepiej Katowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska[najlepiej Kochłowice], ew. Chorzów i Bytom). W sprawie innych lokalizacji proszę dzwonić i po prostu pytać :)

NAJLEPIEJ KONTAKTOWAĆ SIĘ DROGĄ TELEFONICZNĄ!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Z Pawłem przygotowywałem się do matury rozszerzonej w 2015 i uzyskałem wystarczającą ilość punktów by dostać się na dzienną farmację. Wcześniej chodziłem do korepetytorki z długim stażem pracy jako nauczycielka i denerwowało mnie powtarzanie suchej wiedzy z podręczników. Korepetycje są po to, by uzupełnić to czego brakuje, wytłumaczyć coś w inny sposób niż ten szkolny, pomóc komuś coś zapamiętać np. przez zabawne skojarzenia. Paweł podchodził do mnie bardzo indywidualnie, skupialiśmy się na tym z czym miałem jakieś problemy, bez niepotrzebnego maglowania rzeczy, które miałem całkowicie opanowane. Poza tym Paweł ma w sobie tak pozytywną energię, że wychodziłem od niego zawsze z "bananem" na twarzy! :D Polecam!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Pan Paweł świetnie wytłumaczył mojemu synowi zagadnienia z 2 klasy gimnazjum dzięki czemu wyprowadził go z zagrożenia.
Jestem Panu bardzo wdzięczna!!! Polecam każdemu kto miałby taki sam problem jak mój syn.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2016

Chodziłam do Pawła na korepetycje w zeszłym roku. Dzięki jego pomocy miałam świetny wynik na maturze :) Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Paweł ma świetne podejście, potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia w przystępny sposób, że wydają się dziecinnie łatwe. Gorąco polecam !!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2016

To były świetnie wykorzystane godziny, takiej nauki nie doświadczyłam w szkole. Korepetycje dobrze zorganizowane, w miłej i luźnej atmosferze. Paweł cierpliwie i w lekki sposób tłumaczy zagadnienia, które były dla mnie czarną magią. Polecam gorąco !!!
Opinię piszę dopiero teraz, a na lekcje chodziłam w roku szkolnym 2014/2015, jednak musiałam podzielić się wrażeniami i zachęcić innych, bo warto ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, na które uczęszczałam w zeszłym roku. Paweł potrafi dobrze tłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia, poza tym dysponuje dużą ilością zadań. Jest cierpliwy, a zajęcia przebiegają w bezstresowej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Polecam gorąco każdemu, komu chemia wydaje się bycz czarną magią :) W rok przerobiliśmy cały materiał + robiliśmy matury + był czas na ćwiczenia trudniejszych zagadnień. Paweł genialnie tłumaczy i przytacza super mnemory przez co dużo łatwiej jest zapamiętać wiele kwestii, a do tego zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Polecam bardzo, bo co tu duzo mowic, dobre zajęcia prowadz i:D Atmosfera tez przemila, do tanca i do rozanca. W rok uporalismy sie z calym materialem licealnym + biezacym, przygotowawczo pod mature. Wyrobilismy sie spokojnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń i jeszcze raz, polecam gorąco :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2014

Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim korepetycje z Pawłem. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć, zajęcia z nim nie są nudne, a efekty pracy bardzo dobre. Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.