Paweł Kmiecikowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Paweł Kmiecikowski, jestem studentem trzeciego roku kierunku lekarskiego. Przez całą edukację miałem bardzo wysoką średnią (w klasie maturalnej 5.8). 

Interesuję się psychologią, psychologią rozwojową i pedagogiką (zwłaszcza w ujęciu Montessoriańskim i wychowania bez nagród i kar). W pracy z uczniem szkoły podstawowej najważniejsze jest dla mnie tworzenie przestrzeni współpracy, opartej na szacunku do naturalnego rozwoju ucznia, jego potrzeb i autonomii. Zwracam uwagę na to, by rozmawiać z uczniem z zachowaniem szacunku do niego jako osoby, by rozwijać jego wewnętrzną motywację do nauki i rozwoju oraz by korzystać z tego, co go szczególnie interesuje.

Bardzo elastyczny czas pracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.