Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Świdnik
Piaski (obszar całej gminy)
Trawniki (obszar całej gminy)
Milejów (obszar całej gminy)
Rybczewice Pierwsze (obszar całej gminy)
Mełgiew (obszar całej gminy)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia90 / 90 min

Paweł Czuba

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z historii oraz WOS, zwłaszcza w zakresie przygotowania do matury rozszerzonej (wypowiedź pisemna i analiza źródeł) przy wykorzystaniu alternatywnych metod nauczania i nowoczesnych technik (szybkie zapamiętywanie).

O mnie:

  • korepetycji udzielam już od ponad 10 lat
  • jestem absolwentem historii, pedagogiki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej, jestem również doktorantem na historii
  • znam, uczę i sam stosuję techniki skutecznej nauki i szybkiego zapamiętywania, co pozwoliło mi na uzyskanie wyników na poziomie stypendiów naukowych na dwóch kierunkach równocześnie
  • prowadzę też od kilku lat szkolenia dla grup w oparciu o cykl Kolba, dla dorosłych i młodzieży
  • moją najmocnieszą stroną jest analiza potencajłu ucznia, pomoc w postawieniu indywidualnego celu, stworzeniu planu jego osiągnięcia, a następnie wsparcie w realizacji tego celu - jednym słowem program korepepetycji jest zawsze szyty na miarę. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Paweł Czuba
-
- -
NIP: -

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
KUL
Doktor
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.