Paweł Fiedorowicz

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Białystok (Bema)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Oferuje zajęcia z języka angielskiego i chciałbym je zaprezentować.

O mnie: Jestem tłumaczem i nauczycielem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Współpracuję ze szkołami językowymi prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne, a także z biurami tłumaczeń .

Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu translatoryki (IPSKT) w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, posiadam również dyplom magistra filologii angielskiej uzyskany na Uniwersytecie w Białymstoku. W swojej karierze brałem udział w programach Erasmus+ studiując dzięki temu we Włoszech, oraz Work & Travel, pracując w różnych stanach USA, takich jak Iowa i Alabama.

Nauka na różnych poziomach (A1-C2)

Pomogę w nauce zarówno od podstaw, jak i w doskonaleniu umiejętności na wyższym poziomie. Wytłumaczę skomplikowane konstrukcje gramatyczne i nauczę zaawansowanego słownictwa.

Nauka do egzaminu ósmoklasisty.

Egzamin ósmoklasisty jest tak samo trudny, jak ważny – każdy chce go dobrze napisać, a zwykłe lekcje w szkole mogą nie wystarczyć. Pomogę w przygotowaniu do tego egzaminu – pracę z uczniami opieram na repetytoriach i arkuszach egzaminacyjnych z poprzednich lat.

Nauka do egzaminu maturalnego.

Wiem, jak ważna jest matura i jak wielkim wyzwaniem może ona być. Przygotuję zarówno do matury podstawowej, jak i rozszerzonej. Korzystam przy tym z obszernych repetytoriów, arkuszy maturalnych z ubiegłych lat i kompleksowych materiałów dodatkowych.

Nadrabianie zaległości nauka na bieżąco.

Jeżeli masz kłopoty z opanowaniem materiału przerabianego na lekcjach lub chcesz zgłębić dany temat, mogę w tym pomóc. Dotyczy to w szczególności gramatyki i słownictwa.

Nauka komunikacji.

Jeżeli zależy Ci głównie na przełamaniu barier i swobodnej rozmowie w języku angielskim to dobrze trafiłeś! Zajęcia mogą być poświęcone w całości ćwiczeniu rozmowy, wraz z korektą błędów i nauką przydatnego w codziennym życiu słownictwa.

Przygotowanie do certyfikatów językowych.

Przygotuję do zdania egzaminów potrzebnych do uzyskania certyfikatów językowych, takich jak FCE lub CAE.

Nauka języka specjalistycznego.

Zainteresowany nauką języka prawniczego bądź biznesowego? W tym też mogę pomóc – posiadam odpowiednie materiały.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia trwają zwykle 60-120 min.

Zapewniam profesjonalne materiały do nauki. Zajęcia prowadzę u siebie bądź online, a charakteryzują one się indywidualnym podejściem do ucznia.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a lub masz jakieś pytania, napisz maila lub zadzwoń – omówimy Twoją sytuację i oczekiwania.

Tel. 501 028 598

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 05.2017
Uniwersytet w Białymstoku
Licencjat
Filologia angielska
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Filologia angielska
09.2019 - 05.2020
Uniwersytet Warszawski
Translatoryka (studia podyplomowe)
Kursy i szkolenia
05.2016
Sales School SW Advantage
04.2019
Wychowawca kolonijny
Doświadczenie
02.2018 - 10.2018
Line Progress
Uczenie języka angielskiego na różnych poziomach
02.2019 - 02.2020
Profi Lingua
Uczenie języka angielskiego na różnych poziomach.
09.2019 - aktualnie
Akademia Nauki Białystok
Uczę języka angielskiego metodą direct.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Cierpliwy, zawsze dobrze przygotowany. Widac po nim, ze ma doswiadczenie w swoim fachu. Polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Paweł jest b. dobrym nauczycielem. Polecam

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Pan w młodym wieku, ale ma dużą wiedzę. Ma dobre podejście, cierpliwość, oj naprawdę dużą i potrafi dobrze wytłumaczyć niemal każde zagadnienie. Polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Dość długo szukałam nauczyciela angielskiego i bardzo cieszę się, że w końcu trafiłam na Pawła. Świetny nauczyciel, z bardzo dobrym podejściem, można wspólnie zdecydować, czy chcemy się skupić bardziej na jakichś konkretnych elementach nauki angielskiego (polecam konwersacje!), czy chcemy się przygotowywać np. do egzaminu, zatem struktura zajęć jest elastyczna i dostosowywana do ucznia. Bardzo polecam

avatar
Dan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2020

Nauczyciel z pasją! Zajęcia u Pana Pawła pozwoliły mi znacząco podnieść poziom znajomości języka angielskiego oraz nabrać swobody w wypowiedziach ustnych. Dokładnie takie miałem oczekiwania przed rozpoczęciem zajęć - jestem zadowolony w 100%! Polecam :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Polecam bardzo serdecznie, Paweł jest bardzo miłym i świetnie przygotowanym nauczycielem. Każda lekcja była ciekawa i bardzo przyjemna

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Bardzo dobry specjalista, posiada dużą wiedzę i zapewnia indywidualne podejście do każdego ucznia. Dziękuje za pomoc, jestem bardzo zadowolony.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Pan Paweł to rewelacyjny nauczyciel. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać nawet najbardziej opornemu uczniowi. Miałam problemy z poprawnym stosowaniem gramatyki i wysławianiem się w języku angielskim, które po lekcjach z Panem Pawłem prawie zniknęły. Polecam tego Pana!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Świetny nauczyciel! Wymagający, ale również dostosowuje wymagania do poziomu wiedzy. Mój angielski się poprawił, nie krępuję się używać tego języka. Pan Paweł przekonał mnie do angielskiego, za którym nie przepadałam, a sprawy służbowe zmusiły mnie do nauki języka. Serdecznie polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.