Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Kocmyrzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 60 min

Paweł Capik

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Albo dobry wieczór :) Niezależnie, o której porze to trafili Państwo tam gdzie powinni, jeśli poszukujecie korepetytora dla Was lub Waszego dziecka. Jestem studentem Akademi Ignatiaum w Krakowie na kierunku filologia angielska. Posiadam 5 letnie doświadczenie pracy zarówno z najmłodszymi ( dzieci żłobkowe/przedszkolne ) jak i z grupami szkół podstawowych oraz liceów, a od 3 lat prowadzę współpracę z jednym spośród wielu krakowskich centrum edukacji. Specjalizuję się w zajęciach indywidualnych, na których przybliżam i pomagam zrozumieć nie tylko wiedzę szkolną, lecz również tą, która jest niezwykle przydatna w codziennych kontaktach do jakich dąży przecież nauka języka. Zapewniam solidne, schematyczne przygotowanie do egzaminów 8-klasisty oraz egzaminu maturalnego. Cierpliwość oraz zaangażowanie w pracy jest dla mnie najważniejsze.Wiedzę zdobywałem nie tylko poprzez własną edukację, lecz również podczas wielu zagranicznych podróży w trakcie mojego dzieciństwa. Dzięki temu, mogłem poznać język od strony praktycznej, taki jaki funkcjonuje on w rzeczywistości, co przekłada się na skuteczność mojej pracy. Zachęcam serdecznie do kontaktu pod numerem telefonu 532-998-578. Pozdrawiam!

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota00:00 - 22:00
Niedziela00:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2018 - aktualnie
CE Lingua - szkoła języków obcych
Praca w charakterze lektora językowego na zajęciach grupowych, jak i indywidualnych.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.