Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NAUKA _ 3ds max I V- ray I Corona I Photoshop I Autocad I

Artysta _ Architekt i wykładowca akademicki / grafika komputerowa - chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem :) Od 25 lat zajmuję się projektowaniem i szeroko pojętą grafiką 2d/3d. Wizualizowanie i ilustrowanie architektury to moja pasja.

20 lat doświadczenia w nauczaniu programów graficznych

Programy:

 • 3ds max
 • V-ray
 • Corona
 • Photoshop
 • Autocad

Kierunki / Branże:

 • A rchitektura
 • U rbanistyka
 • A rchitektura wnętrz
 • A rchitektura krajobrazu
 • W zornictwo przemysłowe
 • D esign
 • B udownictwo
 • I inne

Pomoc w projektach studenckich i pracach konkursowych.

Kontakt:

 • Paweł Baron  510 079 540

Fragment portfolia

 • pinterest - Paweł Baron
 • behance - Paweł Baron

LEKCJE ONLINE

 

KLIENCI ZAWODOWI:

Nike, Umbro, Volcano, Magnus Group, Dekoratornia TV4 - CDN Studio, E. Wedel, Ateliers Philippe Papy, Leroy Merlin, Wirchomski, Ciałbud, Toprak Polska, Żurek Architekci, Akademia Komputerowa STEP, NUBO (Ronson, 77 studio, HB Development, 81WAWPL, APA Wojciechowski, Fiszer atelier, Robiko, Polnord, Paweł Lis + Architekci, SDA Szczęsniak Denier architekci, Pejot Studio)KRESKA Pracownia projektowa, Żukowska Wnętrza, Studio La Palma, Uczelnia Techniczo-Handlowa im.Heleny Chodkowskiej, AA Anatol Kuczyński Anna Kuczyńska, ABC Designe, Jarek Grzegory Partnerzy, Budimex, Berlin - Chemie Menarini, NEW STYLE Paweł Winnicki, K2 Architekci, APA Markowki Architekci, MC-Bauchemie

oraz klienci indywidualni ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 09.2009
Politechnika Warszawska
Inżynier
Wydział Architektury
Kursy i szkolenia
.
Architektura
Doświadczenie
11.1981 - aktualnie
Artysta & Architekt
Nike, Umbro, Volcano, Dekoratornia TV4, E. Wedel, Ateliers Philippe Papy, Leroy Merlin, Wirchomski, NUBO (Ronson, HB Development, 81WAWPL, APA Wojciechowski, Fiszer atelier, Robiko, Polnord), Uczelnia Techniczo-Handlowa, Budimex, MC-Bauchemie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Najlepszy z najlepszych!
Zanim zaczęłam lekcje z Pawłem wydawało mi się, że 3ds Max jest najbardziej nieprzyjaznym programem świata. Dzięki Pawłowi udało mi się go ujarzmić na tyle, że potrafiłam samodzielnie robić wizualizacje i renderingi. Przekazał mi cenną wiedzę nie tylko z samej obsługi programów 3ds Max, V-ray, PS, ale także ogólne zasady z tworzenia wizualizacji. Bardzo mi się one przydały, kiedy później wzięłam udział w szkoleniu Sketchup + V-ray. Jestem projektantem wnętrz i akurat w moim przypadku ten drugi zestaw lepiej się sprawdza. Mimo że Paweł uczył mnie 3dsMaxa to przekazaną przez niego wiedzę wykorzystuję w pracy w innym programie.
Paweł jest niezwykle cierpliwy i elastycznie podchodzi do swojej pracy, lekcje przebiegają w świetnej atmosferze. Szczerze polecam Pawła jako nauczyciela, szczególnie osobom potrzebującym indywidualnego podejścia korepetytora.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Paweł jest niesamowitym pasjonatem, krok po kroku nauczył mnie modelowania, renderowania, a co najważniejsze jest elastyczny i odpowiada na potrzeby swojego kursanta. Długo szukałam odpowiedniego kursu "szytego na miarę moich potrzeb" szczęśliwie trafiłam do Pawła. Polecam wszystkim !

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Kurs na który chodziłam do Pawła przez rok z dłuższymi przerwami praktycznie w pełni przygotował mnie do samodzielnego modelowania i dalszej pracy w 3d studio max , dzięki niemu polubilam ten program a początki były trudne! I od tamtej pory nie wyobrażam sobie pracy w innym programie choćby przez chwile. Paweł Świetnie prowadzi zajęcia i jest zawsze do nich przygotowany, nigdy się nie zawiodłam. Mega pozytywny człowiek, pełen zaangażowania z którym zawsze można pośmiać sie i pogadać! Szczerze bardzo polecam!!!!:)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Bardzo dobry kurs dla osób, których profejonalna grafia komputera wydaję się czymś trudnym , szczególnie polecany osobom którym już coś potrafią oraz tym co nigdy nie mieli czasu , a wszystko wytłumaczone prostym i zrozumiałym językiem.Paweł jest prawdziwym profesjonalistą i bardzo dobrym nauczycielem
Szczerze Polecam ! Dzięki Paweł

Pozdrawiam,

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2018

Człowiek pełen pasji i zaangażowania w to co robi, a przede wszystkim świetny nauczyciel! Byłam jedną z jego uczennic i do dnia dzisiejszego mamy ze sobą kontakt. Szczerze polecam. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Paweł jest jedyną osobą, która potrafiła nauczyć mnie 3ds maxa, wszystkie zagadnienia programowe świetnie tłumaczy i dzięki niemu człowiek szybciej się uczy. Potrafi w lekki i przyjemny sposób przekazać swoją wiedzę, a ma ogromną, na dodatek świetnie rysuje! :) Pasję łączy z nauczaniem i to właśnie jest fajne, że chce i ma czas, nie pośpiesza i zależy mu żeby uczeń zrozumiał to co tworzy w programie. Na każde pytanie co do programu ma odpowiedź, więc nauka z nim nie idzie w las :D
Bardzo gorąco i szczerze polecam Pawła, do takich osób się wraca i ja na pewno jeszcze skorzystam :D

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Mistrz, nauczyciel a przede wszystkim fajny człowiek pełen pasji i pozytywnej energii. Lekcje są konkretne Paweł rzetelnie przekazał mi swoją wiedzę, dzięki niemu zdobyłam narzędzie do pracy. Naprawdę szczerze polecam :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Pawła poznałam podczas lekcji 3d jest jedynym godnym zaufania nauczycielem w Warszawie (dodam że wcześniej na lekcje jeździłam aż do Krakowa) ma ogromne doświadczenie i cierpliwość do ludzi nawet tych upierdliwych. Cóż mogę powiedzieć wprowadził mnie w świat wirtualnej ilustracji 3d, zawsze można na nim polegać - 3dsmaxa porównuje do przyjaźni międzyludzkiej. Nigdy się nie zawiodłam na człowieku. Aktualnie współpracujemy przy dużych projektach (ja jego kursantka) śmiesznie. Bardzo polecam bo warto zarazić się jego pasją

Dodam, że jest skromny i dużo gada :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.