Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Krzeszowice
Kraków
Wieliczka
Katowice
Zakopane
Trzebinia
Chrzanów
Bytom

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Paweł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Pan Paweł - bardzo profesjonalny, kompetentny , wysoka kultura osobista. Miałam sytuacje awaryjna, Pan Paweł wygospodarował czas z dnia na dzień . Syn zauroczony informatyką, opowiadał jak super przeprowadzona lekcja. Nauczyciel w szkole był zdziwiony jak super przygotowany jest syn. Bardzo polecam !!!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Polecam Pana Pawła jako nauczyciela Exela. Dzięki jego pomocy nie są mi straszne tabela przestawne i funkcje w Exelu. W prosty i zrozumiały sposób, zostały mi one wyjaśnione. Przedstawił mi wiele możliwości, które posiada Exel, praktycznych do wykorzystania w codziennej pracy z tym programem Pan Paweł bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodził do udzielanych mi korepetycji.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Godny polecenia nauczyciel, nauka z nim to czysta przyjemność. Po lekcjach z Pawłem przekonałam się jak duże możliwości daje Excel i w jaki sposób mogę wykorzystać go w swojej pracy aby zaoszczędzić więcej czasu. Dzięki niemu oraz zadaniom które dla mnie przygotowywał wreszcie dobrze opanowałam tabele przestawne, z których korzystam na codzień.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Polecam go z czystym sumieniem. Jakiś czas temu przeprowadził mi szkolenie z Excela, po którym wiele obliczeń robiłem kilka razy szybciej. Zasady działania tabel przestawnych tak jasno mi wytłumaczył że teraz nie wyobrażam sobie pracy bez nich. Jeszcze raz polecam Pawła.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.