Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Głogów
Polkowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia25 - 30 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Absolwent Politechniki Wrocławskiej z kilkuletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji chętnie pomoże w nauce geografii na poziomie szkoły podstawowej i liceum, również pod kątem przygotowania do matury. Posiadam dużą ilość własnych matriałów. Prowadzone przeze mnie lekcje nie są nudne, potrafię w niekonwencjonalny sposób zainteresować ucznia aktualnie przerabianym tematem.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.