Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Mińsk Mazowiecki
Halinów
Sulejówek
Dębe Wielkie
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 40 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Wobec panującej trudnej sytuacji zapraszam na lekcje online przez Skypa, którego wykorzystuję do głosu ale głównie pracuję na tablicy interaktywnej gdzie razem uczymy się, roziązujemy zadania oraz problemy itp.

O mnie:
Jestem absolwent technikum chemicznego a obecnie studentem UPH Siedlce na wydziale chemii . Od 2016 roku udzielam korepetycji. Na początku moim uczniami byli gimnazjaliści a obecnie też uczę w liceum. Miałem możliwość współpracować z dzieckiem, które ma ADHD i jest po depresji młodzieńczej oraz uczyłem w liceum dla dorosłych - żak.
Zdobywam doświadczenie jako nauczyciel w Moose polecane korepetycje oraz CoREX . Cały czas staram się doskonalić i poszerzać dotychczas zdobytą wiedzę.
Nauczanie chemii jest moją pasją a jeśli ty chcesz się dobrze przygotować do matury, czy nawet nadrobić zaległości w szkole, poszerzyć swoje wiadomości, dostać się na wymarzone studia to pisz śmiało. Ma dużo przykładów i zadań które pozwalają zrozumieć bardziej chemię.

Cennik:
30zł - szkoła podstawowa
35zł - liceum (nie realizuje podstawy po gimnazjum)
40zł - klasa maturalna i matura

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2019 - 06.2019
Żak - liceum dla dorosłych
09.2019 - aktualnie
Moose Polecane Korepetycje
09.2019 - aktualnie
CoREX

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.