Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków

Opis ogłoszenia

Chciałbyś płynnie mówić po francusku?
Chciałbyś umieć wynająć samochód we Francji? Chciałbyś wybrać najlepszą restaurację, a może najtańszą?
Chciałbyś poznać kulturę tego pięknego kraju, w którym jest ponad 400 rodzajów sera, w którym dobre wino można kupić za trzy euro, w którym je się na śniadanie bagietki i croissanty, który rozciąga się od Morza Śródziemnego, aż po Ocean Atlantycki?

Może po prostu chciałbyś nauczyć się języka, który jest uznawany za najromantyczniejszy język na świecie?

Jestem pasjonatem języka francuskiego. Studiowałem na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Wziąłem udział w programie Erasmus. Mieszkałem w jednym z największych miast francuskich, w Tuluzie.

Później mieszkałem we Francji przez trzy lata. Dzięki temu nauczyłem się doskonale francuskiego i poznałem kulturę tego ślicznego kraju.

Zapraszam Cię na konwersacje, na poziomie od A1 do C1, przekażę Ci wszystkie tajniki języka francuskiego. Jestem otwarty i komunikatywny dzięki temu konwersacje będą upływać w miłej atmosferze.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.