Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Szczecin
Police
Warszawa

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/53 opinie
Dla użytkownika Paweł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

Paweł to bardzo dobry nauczyciel. W bardzo przystępny sposób omawia szeroki temat związany z informatyką i programowaniem.
Wiele przykładów, świetna luźna atmosfera i duży nacisk na praktyczny aspekt programowania.
Bardzo duża wiedza i doświadczenie prowadzącego. Polecam każdemu!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 grudnia 2021

Umawia się, pół godziny przed terminem odpisuje że jednak nie może. Prośba o wyznaczenie innego terminu korepetycji została zlana ciepłym moczem. Jeżeli komuś zależy na rzetelności, nie polecam

Paweł

Cześć:) Bardzo dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na wystawienie opinii. Brak kontaktu z mojej strony był spowodowany nagłą chorobą jednego z członków rodziny. Bardzo Ciebie przepraszam za zaistniałą sytuację. Każdemu z nas zdarzają się losowe sytuacje, na które nie mamy wpływu. Jednocześnie przykro mi jest, że postanowiłeś wystawić negatywną opinię bez wcześniejszego kontaktu. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Korepetycje z Pawłem to zdecydowanie najlepsza decyzja! Potrafi klarownie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia w bardzo miłej atmosferze. Ma wysokie kompetencje w dziedzinie informatyki i duże doświadczenie w jej nauczaniu. Szczerze polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.