Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Świdnica
Wrocław

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Paweł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Gdybym miał wybierać pomiędzy nauczaniem innego korepetytora a Panem, to wybrałbym Pana.
Bardzo dobrze potrafi "wbić do głowy", dzięki niemu bez problemu potrafię przygotować się na kartkówki.
Naprawdę polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Polecam korepetycje z Pawłem. Przed egzaminem z Fizyki Jądrowej Paweł wytłumaczył mi dokładnie i zrozumiale wszystkie zagadnienia. Jego sposób przekazywania wiedzy polega na rzeczowym wyjaśnieniu problemu. Metody tłumaczenia, które stosuje sa zbyt dobre, żeby czegoś nie zrozumieć. W moim przypadku był to sukces, ponieważ zdałam egzamin za pierwszym razem po korepetycjach Pawła.

Paweł

Bardziej Koleżanko potrzebowałaś wsparcia emocjonalnego niż merytorycznego:):)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo dobrze tłumaczy oraz wykazuje sie cierpliwością. Dzięki jego pomocy do matury bylem bardzo dobrze przygotowany o czym świadczy pozytywny wynik. Serdecznie polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2014

Jak najbardziej polecam. Dzięki pomocy Pawła zdałem do następnej klasy. Bardzo zrozumiale tłumaczy, jest punktualny i dobrze się z Nim współpracuje, cena również nie straszy ;)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2014

Polecam z czystym sumieniem korepetycje z Pawłem. Dzięki niemu zaliczyłem egzamin z matematyki na 5! Studiuję, tak jak Paweł, Fizykę na UWr, tylko rok niżej niż on. Gdybym od razu poprosił go o pomoc zaoszczędziłbym dwa dni mozolnego odkrywania po raz kolejny Ameryki. Dwie godziny! - tyle wystarczyło, żeby Paweł wytłumaczył mi to, z czym zmagałem się dwa dni. Powiem tak: Paweł Cię nie nauczy, on Ci uświadomi, że Ty już wszystko umiesz, a Ty nawet nie wiesz od kiedy. Nauka samemu to jak objeżdżanie ogromnej góry polnymi drogami naokoło, nauka z Pawłem to jak jazda przez tunel autostradowy przebijający serce góry w linii prostej. I takie są korepetycje z Pawłem - proste i trafiające w samo sedno.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

Pan Paweł uratował mnie przed poprawką, bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy, bardzo fajnie się z nim współpracuje. Jak najbardziej polecam!

avatar
Jana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2014

Pan Paweł jest bardzo dobrym korepetytorem. Wymagający, rzeczowy, w sposób łatwy i przystępny tłumaczy mojemu synowi matematykę. Dzięki jego zaangażowaniu matematyka stała się ulubionym przedmiotem

avatar
aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2014

Pan Paweł jest osobą o wysokiej kulturze osobistej.Zawsze jest punktualny i nie odwołuje zaplanowanych wcześniej zajęć.Moja Nikola, która uczęszcza do 4 klasy szkoły podstawowej, złapała z Panem Pawłem świetny kontakt. Udziela on lekcji w sposób bardzo przystępny dla dziecka.Cena niewygórowana.Polecam:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.