Paweł Akademia CentMat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Wrocław
Bydgoszcz
Starogard Gdański
Pruszcz Gdański
Jelenia Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Należę do zespołu Akademii CentMat - szkoły korepetycji, która specjalizuje się w przedmiotach ścisłych i językach obcych, dzięki czemu dopracowane przez nas metody nauczania pomagają osiągać naszym uczniom niesamowite efekty w matematyce/ fizyce/ chemii/ biologii/ informatyce/ języku angielskim/ niemieckim/ hiszpańskim/ francuskim/ włoskim/ rosyjskim/ polskim, które owocują w przyszłości osiąganiem wszystkich wymarzonych celów: świetnie zdanej matury, egzaminu, dostaniem się na wymarzone studia, zdobyciem wymarzonej pracy..

Dlaczego nasze metody są lepsze?

- nie traktujemy lekcji śmiertelnie poważnie. Na lekcjach panuje luźna atmosfera. Niech nauka wreszcie przestanie się kojarzyć z katorgą!
- jeżeli uczeń ma problem ze zrozumieniem podanego przeze nas sposobu, pokazujemy mu inny. To jest zaleta zajęć indywidualnych lub w małych grupkach w porównaniu ze szkolnymi klasami, zawsze możemy dopasować sposób nauki do konkretnego ucznia.
- w zajęciach dłuższych, niż 60 minut wprowadzamy “obowiązkową” przerwę, ponieważ mało kto jest w stanie wysiedzieć 1,5–3h w maksymalnym skupieniu zapamiętując wszystko, co się do niego mówi. Zazwyczaj preferujemy i polecamy zajęcia 90 minutowe z krótką przerwą w połowie zajęć. W ten sposób każda lekcja daje widoczny efekt.
- dla młodszych uczniów mamy  kilka wybranych przez nas gier matematycznych/ fizycznych (bo dużo szybciej uczy się poprzez zabawę, co widać chociażby na przykładzie tego jak szybko i bezboleśnie dzieci są w stanie nauczyć się angielskich słów z gier komputerowych).
- poza uczeniem aktualnie potrzebnych wzorków i sposobów na rozwiązanie jednego rodzaju zadania, wielką uwagę przywiązujemy do nauczenia ucznia odpowiedniego rozumowania i do wykształcenia nawyków, które dotyczą nie tylko jednego rozdziału z książki a całego przedmiotu, z którym będzie miał do czynienia co najmniej do matury.
- …tak, zadajemy prace domowe. Sam fakt powtórzenia materiału pomiędzy każdymi zajęciami przynosi dużo lepsze efekty.

Dlaczego my?

Jesteśmy młodymi inżynierami, wnoszącymi powiew świeżości do sposobu nauczania. Przedmioty ścisłe nie są dla nas jedynie zbieraniną formułek i regułek, które trzeba wkuć, ale nawiązują do wszystkiego, co widzimy, słyszymy i robimy każdego dnia. Tak też przekazujemy wiedzę naszym podopiecznym. Identycznie sytuacja wygląda z językami obcymi. Tak jak dziecko uczy się percepcyjnie, widząc, czując i integrując się z otoczeniem szybciej potrafi nazwać przedmioty i emocje, opisać je za pomocą słów, których używają dorośli. My również pokazujemy jak wprowadzić nowy język do swojego życia. Gry, piosenki i zabawy językowe są świetną okazją do podświadomej edukacji. Wszyscy wiemy, że tak najłatwiej skłonić najmłodszych do nauki. Ale sprawdza się to również w pracy z młodzieżą i starszymi. Czerpiąc przyjemność z tego, co robimy, chętniej pracujemy ciężej i wytrwale dążymy do celu.

Łączymy abstrakcyjne pojęcia z życiem codziennym. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas nauki własnej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą uświadomiło nas, że gdy uczeń zrozumie jak dany przedmiot wpływa na jego życie, że jest nierozerwalnym elementem jego pasji, zaczyna ją doceniać, chętniej rozważa postawione przed nim problemy, poszukuje wzorców, zauważa powiązania i świadomie dochodzi do logicznego rozwiązania. Dlatego szczególnie podczas pracy z dziećmi w treści zadań uwzględniamy ich zainteresowania, tak aby zyskać ich większą atencję i wzbudzić ciekawość.

Stawiamy na aktywną naukę, która pozwala uczniowi nie tylko na zrozumienie tego czego się uczy, ale dlaczego się uczy. Taki sposób aktywnego myślenia pomaga w lepszej nauce w szkole, ale także w życiu. Nie chcemy, aby nasi podopieczni zdali jedynie najbliższy sprawdzian, ale rozwinęli umiejętność nauki ze zrozumieniem i logicznego myślenia.

Spersonalizowany plan i organizacja spotkań. Nie ma dwóch takich samych osób, więc dlaczego program ma być identyczny dla wszystkich? Niezależnie od tego, czy nauka jest zbyt dużym wyzwaniem dla Twojego dziecka, czy potrzebuje ono szerszego zakresu niż podczas szkolnych lekcji, spełnimy jego oczekiwania. Naszym celem jest jak najlepsze dotarcie do ucznia i pokazanie mu narzędzi do zdobycia, a przede wszystkim przyswojenia wiedzy, której potrzebuje.

Metodyka nauczania w szkole niestety pociąga za sobą pewne niedoskonałości, takie jak: zmuszanie uczniów do analizowania niedostępnych im ćwiczeń, sformułowanych niezrozumiałym językiem, przy użyciu nieznanych zwrotów i określeń; narzucanie dorosłego sposobu myślenia i wymaganie rozwiązywania zadań z użyciem różnego typu algorytmów, co może powodować u dzieci automatyczny opór myślowy; zajęcia prowadzone w atmosferze napięcia, z nieumiejętnym stopniowaniem trudności, brakiem czasu na refleksję, podsumowanie i utrwalenie materiału powodują przeciążenie intelektualne, co wpływa negatywnie na tempo kształtowania nowych umiejętności.

Aby temu zapobiec naszą współpracę zaczynamy od ocenienia możliwości i sposobu uczenia się dziecka, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej odpowiedni styl spotkań. Tak, spotkań, nie lekcji, gdyż nie traktujemy zajęć śmiertelnie poważnie, panuje na nich luźna atmosfera. Nauka w końcu przestanie kojarzyć się z katorgą!

Co oferujemy?

- tłumaczenie bieżącego materiału,
- wspólne odrabianie zadań domowych,
- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek,
- nadrobienie zaległości,
- przygotowanie do MATURY  PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ,
- przygotowanie do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY,
- przygotowanie do EGZAMINÓW NA STUDIACH,
- nauka języka od podstaw oraz szlifowanie umiejętności językowych.

Kursy maturalne i do egzaminu ósmoklasisty  

Jeżeli zależy Ci głównie na przygotowaniu do egzaminów podsumowujących kolejne etapy nauki zapraszamy na nasze kursy grupowe ukierunkowane ściśle na przygotwanie do EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY oraz EGZAMINÓW MATURALNYCH. Nasz autorski program jest tak skomponowany, aby w pełni i efektywnie przerobić cały materiał oraz rozwiązywać zadania zgodnie z kluczem odpowiedzi. Gwarantujemy wypracowanie umiejętności sprawnego i poprawnego rozwiązywania arkuszy egzaminacyjnych!  Szczegóły na stronie:  centmat[kropka]pl

Cennik:

 • korepetycje u Ciebie
  – 70 zł / 60 minut
  – 105 zł / 90 minut
  – 140 zł / 120 minut
 • korepetycje w placówce lub u nauczyciela
  – 60 zł / 60 minut
  – 90 zł / 90 minut
  – 120 zł / 120 minut
 • korepetycje grupowe – BARDZO POLECAMY łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena bardziej przystępna

– od 30 zł / 60 minut
– od 45 zł / 90 minut
– od 60 zł / 120 minut

 • korepetycje online (z wykorzystaniem wirtualnej tablicy – HIT)
  – 70zł / 60 minut
  – 105 zł / 90 minut
  – 140 zł / 120 minut

Działamy na terenie miast i okolic: Warszawa, Gdańsk, Białystok, Wrocław, Poznań, Gdynia, Rzeszów (korepetycje stacjonarne z bezpłatnym dojazdem do ucznia) oraz na całym świecie (online).

Kontakt

Telefon: 537-370-907
Email: biuro@centmat[kropka]pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Kolejne miesiące nauki online w szkole nie wnosiły nic do nauki moich dzieci, poza wieloma pracami domowymi. Od 2 miesięcy uczą się w CentMat i naprawdę po każdych zajęciach widać efekty i wyczekiwanie na kolejne lekcje.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Serdecznie polecam naukę angielskiego z Panią Natalią, jest to osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą konsekwentnie potrafi przekazać dalej. Dzięki Pani Natalii nauka języka angielskiego z dnia na dzień stawała się samą radością, każda nowa lekcja przynosiła dużo frajdy a razem z nią pojawiały się bardzo dobre rezultaty. Polecam!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Nauka fizyki stała się dużo bardziej przyjemna, a możliwość konwersacji z angielskiego pomogła mi rozwinąć język. POLECAM!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Dziękuję Pani Dominiko! Teraz mogę jechać spokojnie na wakacje! :D

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Dzięki Panu Markowi nadrobiłem wszystkie zaległości i poprawiłem ocenę na koniec roku. Dziękuję i polecam serdecznie!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Współpraca z Akademią CentMat to czysta przyjemność. Dzieci są zadowolone z zajęć - dużo więcej zapamiętują prowadzone w przyjaznej atmosferze, wszystko jasno i merytorycznie przedstawione. Efekty widać po ocenach w szkole. Gorąco polecamy!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Udało się wszystko zaliczyć i poprawić! Dziękuję i liczę na pomoc z przygotowaniem do matury! Polecam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Pani Karolina świetnie potrafiła wytłumaczyć mojemu synowi zagadnienia z matematyki i chemii, dzięki czemu będzie miał czerwony pasek! Bardzo dziękujemy :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Dzięki Panu Pawłowi Kamil pewnie i ze spokojem podszedł do matury rozszerzonej z matematyki oraz fizyki. Bardzo podobał mu się sposób tłumaczenia i prowadzenia korepetycji. Polecamy Pana Pawła :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Pan Paweł w prosty sposób wytłumaczył mi tematy, które przerabialiśmy na lekcjach w szkole. Dzięki jego pomocy żaden sprawdzian nie był dla mnie problemem. Dziękuję Panie Pawle! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Świetne podejście do ucznia i najlepsze sposoby nauczania!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Dzięki Panu Pawłowi nasz syn był świetnie przygotowany do konkursu matematycznego. Udało mu się zostać laureatem :) Zdecydowanie polecamy!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Dziękuję Panie Pawle! Matury rozszerzone z matematyki i fizyki napisałem bardzo łatwo. Liczę na bardzo dobre wyniki! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.