Paweł Dziwiński

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Wieliczka
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia100 - 120 / 90 min

Paweł Dziwiński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnicowanych materiałów dydaktycznych.
   
Jestem absolwentem wydziałów Prawa i Administracji (kierunek prawo) oraz Historycznego (kierunek historia), który od ośmiu lat uczy studentów (ćwiczenia z Powszechnej Historii Prawa, WPiA UJ), uczniów szkół średnich, a także prowadzi własne badania naukowe (historia średniowiecznej państwowości).

Niniejsze zajęcia zostały opracowane z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu maturalnego w formułach z 2015 oraz 2023 r. Korzystam z certyfikowanych pomocy maturalnych (zadań oraz podręczników), uniwersyteckich materiałów dydaktycznych (fragmenty opracowań, podręczników akademickich), a także multimedialnych (testy Kahoot, fabularne i dokumentalne filmy historyczne). Lekcje najczęściej prowadzę zdalnie z wykorzystaniem profesjonalnej platformy edukacyjnej Click Meeting w bloku 1,5 godzinnym (45 min, 5 min przerwy, 40 min), ale mogę je dostosować do potrzeb ucznia.

W swoich zajęciach staram się przedstawić najważniejsze problemy podstawy programowej w formie atrakcyjnego oraz interaktywnego wykładu , który wymaga od ucznia wcześniejszego przygotowania (m. in. lektury podręcznika z wyznaczonych działów), jak również wykonania wcześniej zadanych prac domowych (m. in. notatki, wypracowania maturalne). W trakcie lekcji  omawiam bowiem wykonane zadania , a także pomagam przy rozwiązaniu zadań maturalnych wybranych stosownie do omawianych zagadnień.

Regularnie udostępniam uczniom przygotowane przez siebie testy na platformie Kahoot oraz umożliwiam napisanie arkusza maturalnego na wzór matury próbnej, ażeby mogli powtarzać przerobiony materiał oraz sprawdzić swoją wiedzę.

Dla wzmocnienia atrakcyjności przedmiotu udostępniam im bogatą bibliotekę edukacyjnych filmów krótkometrażowych oraz podcastów, a także rekomenduję liczne klasyki historycznych filmów fabularnych i dokumentalnych.

Oferta:
1.     Kurs powtórkowy do matury z historii:
W ciągu trzydziestu czterech tygodni omawiam wszystkie główne tematy licealnej podstawy programowej w autorskich modułach problemowych, które mają ułatwić zrozumienie materiału i napisanie wysoko punktowanego wypracowania.
Zajęcia indywidualne: 120 zł/120 min
Start 29 sierpnia!

2.    Kurs wyrównawczy z historii dla szkół średnich:
W ciągu dwóch lat gruntownie omawiam wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przedmiotu, dzięki czemu uczniowie zostają przygotowani do lekcji oraz nieuchronnego egzaminu maturalnego.
Zajęcia indywidualne: 100 zł/90 min
Start 29 sierpnia!

3.     Kurs przygotowawczy z zadań maturalnych:
W ciągu 6 tygodni (8 godzin zajęć) przygotowuję ucznia do matury zarówno przedstawiając teoretyczne tajniki prawidłowego rozwiązywania zadań i pisania wypracowań, jak też udostępniając rozległą bazę testów i arkuszy. Kurs kończy się napisaniem matury próbnej.
Kurs online: 450 zł/8 godzin

Można mnie znaleźć także na facebooku, szukaj: historia.przez.prawo

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:30
Wtorek16:00 - 20:30
Środa16:00 - 20:30
Czwartek15:00 - 20:30
Piątek16:00 - 20:30
Sobota08:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2015
Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Jagielloński
Magister
Prawo
10.2011 - 10.2014
Wydział Historyczny, Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Historia
10.2015 - aktualnie
Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Powszechna Historia Prawa
Kursy i szkolenia
06.2016
Kurs podstawowy Ars Docendi UJ - nauczanie akademickie
02.2021
Academic Teaching - dr Iwona Maciejowska
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Praktyki dydaktyczne Powszechna Historia Prawa
Przez ostatnie pięć lat prowadziłem ćwiczenia dla studentów prawa, na których objaśniałem historię państwowości oraz myśli prawnej poczynając od starożytności, a kończąc na współczesności.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2024

Od pierwszych zajęć wiedziałam, że trafiłam na bardzo kompetentnego nauczyciela. Interesujące, pełne pasji lekcje, profesjonalizm, szeroka wiedza, uśmiech i udzielane wsparcie charakteryzują Pana Pawła. Tak powinny wyglądać lekcje historii.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2024

bardzo dobrze prowadzone wkłady, prowadzący z bardzo wysokim poziomem wiedzy oraz poczuciem humoru

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, świetne przygotowanie do matury. Zdecydowanie polecam!

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
3 kwietnia 2023

Bardzo kompetentny nauczyciel, prowadzący zajęcia w formie wykładu i zachęcający do zdobywania wiedzy w urozmaiconych formach (które zapewnia) np. skany podręczników, filmiki/ artykuły, kahoot, filmy fabularne -> łączenie przyjemnego z pożytecznym. Poza tym sprawujący pieczę nad pisanymi wypracowaniami/ innymi pracami.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Ciekawy sposób prowadzenia lekcji, dużo dodatkowych materiałów i form sprawdzania nabytej wiedzy, bardzo polecam:)

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Pan Paweł prowadzi zajęcia w niezwykle interesujący sposób, dostarczając także liczne materiały do własnej pracy. Zachęca również do pogłębiania swojej wiedzy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Zajęcia naprawdę świetnie opracowane (przygotowywałem się do egzaminu z historii prawa na poziomie uniwersyteckim). Dużo wskazówek odnośnie pracy własnej, zadania do rozwiązania, bardzo ciekawe wykłady.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Dobrze przygotowany nauczycieli, urozmaicone narzędzia dydaktyczne- również filmy (nauka i przyjemność w jednym), konsekwentny, ale również motywujący.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Pan Paweł jest niezwykle kompetentną osobą, fantastycznym nauczycielem.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Bardzo ciekawie prowadzone lekcje, interesujące materiały dodatkowe. Zrozumienie nawet z pozoru cięższych zagadnień stało się o wiele prostsze. Szczerze polecam!

avatar
Mama Agnieszki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Bardzo dobre przygotowanie tematów, porządnie ułożony plan powtórek do matury, zestaw polecanej literatury i filmów (Naprawdę! Moja córka chciała oglądać ze mną klasykę kina historycznego!). Pasjonat, córka twierdzi, że nikt nigdy tak nie opowiadał jej o historii. Wymagający. Konsekwentny. Odpowiedzialny. Polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Polecam gorąco, odpowiedzialny pasjonat.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Jest to nauczyciel, który od kilku lat zajmuje się nauczaniem, a jednocześnie nigdy nie traci pasji do przedmiotu. Oznacza to, że nawet laika, który nie interesuje się historią, może z łatwością zafascynować jej aspektami. Z kim lepiej nauczyć się do matury z motywacją (której jak nam wszystkim wiadomo brakuje), jak nie z młodym nauczycielem z pasją i poświęceniem dla swoich uczniów?

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.