Paweł Dziwiński

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków (Bronowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność ? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnicowanych materiałów dydaktycznych.

Jestem absolwentem wydziałów Prawa i Administracji (kierunek prawo) oraz Historycznego (kierunek historia), który od pięciu lat naucza studentów (ćwiczenia z Powszechnej Historii Prawa, WPiA UJ) i prowadzi własne badania (historia średniowiecznej państwowości).

Niniejsze zajęcia zostały przygotowane z myślą o uczniach przygotowujących się do matury rozszerzonej w 2021 r. W tym celu korzystam z certyfikowanych pomocy maturalnych (zadań oraz podręczników), uniwersyteckich materiałów dydaktycznych (fragmenty opracowań, podręczników akademickich), a także multimedialnych (testy Kahoot, fabularne i dokumentalne filmy historyczne. Zajęcia prowadzę zdalnie z wykorzystaniem Google Zoom, Skype oraz Ms Teams w bloku 1,5 godzinnym (45 min, 5 min przerwy, 40 min).

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:30 - 20:30
Środa
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2015
Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Jagielloński
Magister
Prawo
10.2011 - 10.2014
Wydział Historyczny, Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Historia
10.2015 - aktualnie
Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Powszechna Historia Prawa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Praktyki dydaktyczne Powszechna Historia Prawa
Przez ostatnie pięć lat prowadziłem ćwiczenia dla studentów prawa, na których objaśniałem historię państwowości oraz myśli prawnej poczynając od starożytności, a kończąc na współczesności.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Jest to nauczyciel, który od kilku lat zajmuje się nauczaniem, a jednocześnie nigdy nie traci pasji do przedmiotu. Oznacza to, że nawet laika, który nie interesuje się historią, może z łatwością zafascynować jej aspektami. Z kim lepiej nauczyć się do matury z motywacją (której jak nam wszystkim wiadomo brakuje), jak nie z młodym nauczycielem z pasją i poświęceniem dla swoich uczniów?

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.