Paweł Kleszcz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Chorzów
Katowice
Świętochłowice
Sosnowiec
Ruda Śląska
Piekary Śląskie
Bytom
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam Wszystkich serdecznie,

Jestem absolwentem administracji prawnej w Polsce jak i studiów prawniczych we Włoszech – Mediolan oraz wcześniej ukończyłem Liceum Ogólnokształcące W Mediolanie. Ponad 10 lat przebywałem z rodzicami we Włoszech. Pracowałem jako tłumacz przy konsulacie RP jak również jako lektor w różnych stowarzyszeniach w Mediolanie. Traktuje język włoski na równi z językiem polskim.

Pragnę się podzielić moją wiedzą z uczniami i studentami (np. ERASMUS) i nauczyć ich języka tak jak uczą się rodowici Włosi a również osoby dorosłe które mają w perspektywie wyjazd do Włoch oraz przedsiębiorców którzy mają problemy językowe (lub inne) we współpracy z firmami włoskimi.

Zapraszam osoby na skype z Zagłębia i ze Śląska oraz z całej Polski. Niech problem językowy nie będzie przeszkodą w realizacji Waszych marzeń.

Paweł.

Vi invito di studiare la lingua più bella delle lingue del mondo!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.